Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha klasszikus kategóriában...

Ha klasszikus kategóriában szeretnék versenyezni, már kezdetek is véget vetni a naturálságomnak?

Figyelt kérdés
4 éve edzek 23 éves vagyok. Gondolom cuccal is évek alatt érik be a dolog.
2021. okt. 10. 01:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Naturálként kizárólag naturál versenyeken érdemes indulni. 10 év alatt felépített testet 3 év alatt le lehet körözni doppingszerekkel. Szóval nem sok értelme van nem-naturál versenyen indulni.

És igen, doppingolva is éveket kell belerakni a siker érdekében.

2021. okt. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy szerinted érdemes e koxolni. Ha komoly versenyző akarsz lenni, akkor koxolni kell, ez van, ez hozzá tartozik.
2021. okt. 10. 02:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg azt kérdezted, hogy komoly szinten véget kell-e vetned a naturálságnak. Most meg meg is válaszoltad magadnak: "Ha komoly versenyző akarsz lenni, akkor koxolni kell, ez van, ez hozzá tartozik."

Akkor pontosan mi is a kérdés?

2021. okt. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A korom a lenyeg, hogy van e még időm
2021. okt. 10. 02:23
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa. Persze. Amatőr kategóriában mindenképp. (Félrevezető az elnevezés, mert aki itt elér valamit az már nem is amatőr.) De akár profiban is, csak ahhoz rohadt jó genetika is kell az elszántság mellett. Van amatőrön belül ranglista. Gyakorlatilag mindenki meg tudja találni magának a megfelelő versenyeket az aktuális állapotának megfelelően. Szóval nem kell kapásból Vörös Zoli méretűnek lenned hogy elérj valamit, hanem szépen sorba lehet lépkedni a versenyeken. Olyan forgatóköny nincs, hogy nem fogsz tudni nyerni semmit. Ha nem is csinálnád jól, akkor is legfeljebb több idő kell hozzá. Legalábbis akkor, ha bírni fogja a szervezeted és nem jönnek elő komolyabb bajok. Doppingolni igazán akkor éri meg, ha ennek akarod szentelni az életed. Mást csinálni mellette nem igazán éri meg, mert akkor nem tudsz teljes erőbedobással erre koncentrálni, magyarul csak az egészséged kockáztatod feleslegesen.
2021. okt. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
classic physique szintén, nem szeretnék feljebb lépni. Amit ez a kategória képvisel, számomra az az etalon.
2021. okt. 10. 08:27
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

''10 év alatt felépített testet 3 év alatt le lehet körözni doppingszerekkel. ''

1-es!

Láttam már olyan srácot, hogy egy éves váltókúrával, ahol a stackek voltak variálva, 3-4 szer egyszerre, 3 hónapig, majd váltva egy erősebb stackre, 1 ÉV ALATT olyan formát hozott, hogy azt hittük most jött valami versenyről.

70 kg-ról kezdte a srác, amit egy év alatt elért, simán magyar versenyben első háromban lett volna.98 kg-on állt meg a sárc, olyan formával, hogy azt hittem elmegyek haza,mikor megláttam pózolni.

2021. okt. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát te látod hogy ott mit tudnak hozni.

Ha ahhoz elég a te natur vonalad, akkor ne koxolj.Ha nem elég akkor meg koxolj.

Sajnos az úgymond naturál versenyek se naturálok.Ezért nincs is igazán komolyan vehető natur verseny.Ha utánnaolvasol akkor kiderül hogy valójában ezért is áldozott le ez a vonal,mert a végére már mindenki televolt,mint a délibusz,és semmi értelme nem volt a lényeges kitételnek,hogy :Naturál.

Évközben kurázgatás meg ilyenek.

Ki tudja ellenőrizni hitelt érdemlően?

2021. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze. Cuccal is tobb ev. Minden evbe egyre komolyabbak.. egyre tobb cucc meg melo. Mar mens physiquebe is 6 fele cuccal keszulnek kb pl egy "gagyi" bodysport kupara. Classicba meg mar soknal novi is megy. Akk vagj bele ha van eleg penzed es nem felsz szurni magad egyszerre akar 3-4 fele cuccal meg melle vagy 2 fele szemes.. sztem ez mar faszsag en azert hagytam abba.. nem arrol szol mar mint kene..
2021. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyire akarsz komoly szintre eljutni. Ha profi szinten akarod csinalni, akkor talan meg nem estel ki az idobol. Ha amator szinten, akkor siman belefer.

Evek kellenek akkor is. En is 23 vagyok, kb 5 eve cuccolok, abbol kb 3 eve folyamatosan blast-cruise modszerrel kihagyas nelkul es most tervezem majd az 1.versenyt.

2021. okt. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!