Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a kalóriaszükségletemen...

Ha a kalóriaszükségletemen durván felül kezdek étkezni, hány kg pluszra számítsak 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Tehát ha telezabálom maham és mellé keményen edzek. 16/F 55 kg

2021. okt. 18. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, hány száz kalóriát jelent az a "durva" túlkajálás. Viszont ha irreálisan nagy kalóriatöbbletbe kerülsz, akkor az nem jelenti azt, hogy több izom is fog feljönni, mint ha csak 200-300 kalóriával lennél pluszban. Annyira ne akarj extrém kalóriatöbbletet. Az nem éppen pozitív se sportolói, se egészségügyi szempontból, ha feljön rád 15 kiló zsír és fél kiló izom. Nem tudom, hogy ennek mi értelme lenne? Ezért aztán megéri "keményen" edzeni.
2021. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem garantált semmi. Én most hónapok óta 3300 kcal közül eszek 0 tömegre, edzésnapokon 3700 is megvan, valamennyit nőtt a tömegem de zsírt nem látok. Orvosnál voltam, elvileg nincs baj az emésztésemmel.
2021. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mantis religiosa ***** válasza:
0%

Az is számit mit eszel. Ahogy olvastam, kb

5000kcal egy kg.

2021. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megértem hogy frusztrál a vékonyságod.Valamikor én is így gondoltam,hogy mindegy csak nagyobb legyek.

De hidd el,hogy teljesen felesleges felhízni csak azért hogy a mérleg többet mutasson.Legyél türelmes es legyel csak enyhén cal pluszba.

Nem fogod megbánni.

2021. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!