Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első sikeres húzódzkodásotok...

Első sikeres húzódzkodásotok után milyen gyorsan fejlődtetek húzódzkodásban?

Figyelt kérdés
Sosem voltam képes húzódzkodásra, leginkább a jelentős túlsúlyom miatt, de elég sokat leadtam az elmúlt egy évben, meg izmosodni is izmosodtam és úgy néz ki, hogy már közel vagyok az első húzódzkodásomhoz. Kíváncsi lennék, hogy mások (esetleg hasonló helyzetben) milyen gyorsan fejlődtek ismétlésszámban miután sikerült az első húzódzkodásuk?
2021. okt. 24. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

treni propi után mintha rakéta lett volna a talpaim alatt.

Olyan gyorsan húztam magam felfelé.

2021. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egész gyorsan. Először egyet se tudtam megcsinálni, pedig nagyon vékony voltam. Aztán egyszer sikerült. Utána minden nap csináltam egyet, amikor eszembe jutott, aztán kettőt, majd hármat. Végül azon kaptam magam, hogy már 10 megy, igaz nem valami szép formával, kicsit lendülettel (pontosan nem emlékszem, mennyi idő volt. Talán 2 hónap.). Ma meg már plusz 50 kilóval megy egy ismétlés, pedig kicsit több, mint 3 éve 1 se ment.


Persze ez személyenként változó. Nekem a hátam a legerősebb izomcsoportom, a húzó gyakorlatokban fejlődök a legjobban. Szóval lehet, hogy neked lassabb lesz, de lehet, hogy gyorsabb, mert sok mindentől függ (genetika-pl karok hossza...stb.)

Hajrá!

2021. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem aránylag rövid karjaim vannak, felhúzásnál hátránynak tűnt, de szerintem itt előnyömre fog válni.
2021. okt. 24. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Fura h van olyan aki nemtud egyetse 🤔 mar altalanosban is mentek a 10ek. Kiveve ha csaj vagy az nem derul ki
2021. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan az első, elég hamar lesz belőle 3-4. 6-7 volt az a szint, amit még hamar elértem, de onnan lassult. Most pedig beálltam 10-re, pedig a saját képességeimhez mérten már elég komolyan sportolok és erős is vagyok, de nem látom értelmét annak, hogy arra edzek, hogy 15-20 húzodzkodást tudjak csinálni 10-12-vel elégedett vagyok, amit megcsinálok akkor is, ha egyáltalán nem edzek rá, vagy csak hébe-hóba.
2021. okt. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!