Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha betegek vagytok es erotok...

Ha betegek vagytok es erotok sincs, akkor is probaltok edzeni? Szokott nektek is ilyen lenni, hogy erotok nincs de vmiert a betegseg alatt állandóan éhesek vagytok?

Figyelt kérdés

2 honapja kezdtem el az egeszet, eddig minden jol ment. Eves oke, edzes oke. Most viszont eleg durvan megbetegedtem. 4 napja. Probalok edzeni, de egyszerűen nem megy ugyanazzal az erőbedobással mint amugy, most a kis szettol es a kis kg-tol is egybol meghalok.

A másik bajom, hogy igy nem is egetek nyilván olyan sok kalóriát, viszont a testem vmiert igenyli a kaját. Es sajnos most a szemet kaja + gyumolcsok fele tertem el. Az alap etkezesem meg van, de ezek hozzajottek pluszba(pl 5 db keksz, 3 db merci csoki, 4 narancs, 2 marek chips)

Ez normális? Veletek is fordult mar elo?



2021. okt. 26. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak leépülsz és mégjobban lebetegszel. Addig ne edz amíg beteg vagy.
2021. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember beteg, akkor nem edz. Ez alapszabály. Tudom, hogy Kathi Béla, Bohos Kornél és az egyéb vadállatok meggyőzően ordibálják a YouTube videókban, hogy aki negyven fokos lázzal, vagy kétoldali tüdőgyuladással nem guggol legalább 200 kilóval, az homokos, de ha te egy naturál hobbi kondis gyerek vagy (márpedig az vagy), akkor ez rád nem vonatkozik. Most szerinted hobbi gyúrós szinten nem midegy, hogy kihagysz néhány napot (akár egy-két hetet is), vagy sem? Nem azon fog múlni a fejlődés, hogy minden egyes nap súlyzozol-e. Pihenj ki még pár napot, amíg meggyógyulsz, és aztán újul erővel, újult motivációval fogsz tudni visszatérni a konditerembe. Fogadj szót, mert ha nagyon erősködsz betegen, akkor a végén még úgy ágynak fogsz esni, hogy hetekig nem fogsz tudni súlyzóra sem gondolni.

A gyümölcsökkel amúgy semmi gond nincs. Hacsak nem vagy extrém szigorú kalóriadeficit diétában, akkor nincs olyan, hogy a gyümölcsök ne férjenek bele a napi étkezésedbe. 5 db keksz, 3 db merci csoki, 2 marék chips pedig nem hangzik olyan egetrengetően soknak. Szinte már trollkodóan kevésnek hangzik. Ha minden kondis csak ennyi szemét kaját fogyasztana naponta, mint te, akkor senkinek egy szava nem lehetne.

2021. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyszerű recept: szex oké? Ha nem fullos, és ez pont mert a rohadt betegség betesz, akkor rég nem kérdés, hogy pihenj-e.
2021. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Hálistennek extrém ritkán vagyok beteg. De ha az is vagyok akkor csak egy erősebb megfázás.

Volt már rá példa hogy olyan fog gyulladásom volt, hogy majd leszakadt a fejem,és egy hatalmas pukli volt az arcom egyik oldalán. Így edzettem,majd megkérdezték tőlem: Normális vagyok? Igazuk volt!

Viszont ha lázas vagy akkor semmiképpen ne edz. Ha erőtlen vagy akkor se.


" Kathi Béla, Bohos Kornél és az egyéb vadállatok meggyőzően ordibálják a YouTube videókban, hogy aki negyven fokos lázzal, vagy kétoldali tüdőgyuladással nem guggol legalább 200 kilóval, az homokos"


Hang emberek! Csak a pofa nagy..

2021. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 varlamov ***** válasza:
100%
Azt azért nem mondanám, hogy hangemberek! Max feltűnési viszketegségben szenvednek. Béla mindenképp :D
2021. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszike a valaszokat. Akkor lesz egy pici piheno.
2021. okt. 26. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az egyedüli,ebben biztos vagyok.Sőt tovabbmegyek.Azok akik ma itt velem együtt azt tanacsoljuk,hogy pihenj,ugyanúgy csináltuk,mikor kezdtük,még nagy volt a lendület,a lelkesedés,meg ész nélkül ezen járt az eszünk.

Az jó is ha van lelkesedés.


Mégis az ajánlom en is,hogy az immunrendszeredet a szervezetedet inkabb a betegség legyőzesére tartalekold.Hadd tegye a dolgát különféle mas ingerek terhelések nélkül.Előbb gyógyulsz,előbb kezdhetsz edzeni,raadasul teljes gőzzel,nem pedig félig kínlódva.

Ez vonatkozik az evesre is.Ne terheld feleslegesen az emesztőrendszeredet ahol az immunrendszer is kiveszi a maga reszét.

Lazulj és gyógyulj.

2021. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Lázat kivéve soha nem hagytam ki edzést betegség miatt, bedobtam +3-4g c-vitamint, gyógyszereket, és legfeljebb kicsit lightosabban csináltam. Max 2-3 nap alatt mindig elmúlt. Mondjuk az elmúlt 10 évben torokfájásnál meg náthánál több bajom talán ha 2x volt.
2021. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na vegre szerintem tudok tovabb edzeni. Eddig lazas is voltam, nem éreztem izeket se szagot. Meg a meloba is kellett extra szunet.

Végre ma folytatom tovabb, mert a lazam elmúlt, az orrom meg teli van. De most meg motivaltabb vagyok.

2021. okt. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!