Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A guggolás egy (kis) részét...

A guggolás egy (kis) részét kiváltja a gépes lábnyújtás/lábhajlítás vagy inkább azon felül kéne?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2021. nov. 3. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon felul kene. En guggolas utan szoktam hajlitozni meg feszitozni. Vagy pl labtolozni, kitoresezni, merevlabazni
2021. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mekkora súllyal kéne? Pl. ha a guggolás megy x-el, akkor ahhoz képest be lehet lőni?
2021. nov. 3. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én példáúl tudok 160-al guggolni és 340-rl lábtolozni dr nem hiszem, hogy matematikai keplet alapjan ki lehetne számítani, hogy mennyi az eltérés mindenkinél. Minden testépítő megmondja, hogy semmilyrn gyakorlat nem váltja ki a guggolást. Azon felül kell comb meg labhajlitozni
2021. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat amivel megy az amennyit akarsz 🤷‍♂️ Nemtudom hogy edzel. Ha kezdo vagy inkabb 8-10 ism ala ne menj egy darabig sztem.
2021. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Azok izolaciós gyakorlatok.csak Kiegeszítik a guggolást.
2021. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok köszi
2021. nov. 4. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!