Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
55kg vagyok és 170cm. 2 hete elhatároztam hogy tömegelni fogok. Elkezdtem elég sok édességet enni, működött is egy ideig, aztán visszaesett 55re. Mai napig nem változott a súlyom. Nem tudom mi tévő legyek. Mindig annyit eszek amennyi csak belémfér.Ez mellett még edzeni is szoktam, otthon.

2021. nov. 3. 20:19
 1/5 anonim válasza:

Tömegeknek akarsz? ÉDESSÉGGEL?

Télapónak készülsz,sütivel és tejjel edzenél? :D

A súlyodhoz képest kell emelt adagot enned,de nem minden sz*rból amiről úgy tudod,hogy hízlaló.A tömeg növelés amúgy sem egyenlő a disznóhízlalással,ha edzeni akarsz speciális étrend kell és rendszerezettebb testmozgás.


Hús,hal,zöldség,gyümölcs.Nem édesség meg gyors kaja..

2021. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tömegelni..*
2021. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy sem tudsz hízni
2021. nov. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat akkor megsem eszel eleget.. Meg mit varsz az edessegtol? Bevizesedsz tole amig tomod utanna meg kimegy a viz.. Egyel inkabb rizst, krumplit, tesztat eleg feherjevel, rosttal, zsirral. Szamold ki mibol mennyi kell aztan tartsd be honapokig/evekig meg edz mint az allat. Sok sikert..
2021. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dobj be pár féreg hajtó tablettát.
2021. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!