Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha bezárnak a termek mivel...

Ha bezárnak a termek mivel tudnám helyettesíteni 140kg guggolásokat és hasonlókat?

Figyelt kérdés
Otthonra nem tudok beszerezni semmi eszközt, súlyt. A street workout-tal fent lehet tartani, ha az erőt nem is, de legalább a formát, esetleg fejlődni ?

2021. nov. 5. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
1-2 honapig talan tarthato a forma bohockodassal is. De nagy sulyos gyakorlatokat nem lehet ilyesmivel helyettesiteni. Ossze fogsz esni az fix. Am nemfognak bezarni a termek.. Max kell hozza sportoloi vagy oltasi, de sztem azse. Mar nem lesz olyan szigor..
2021. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
A záráskor én a panel 11. emelétre vettem egy erőkeretet, 2 francia rúddal, 350kg tárcsával. Van egy fekvenyomó padom még, meg egy lábtolót bedobtam a kredenc mellé. Haverokkal szoktunk délutánoként tesizgetni. 250 kg-s felhúzásnál kellett figyelnünk hogy ésszel rakjuk le a súlyt, ciki lett volna ha beszakad a panel aztán a 11. emeletről lezúgunk az alagsorba
2021. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Szerintem örültél te, ha 60 kg-ot feltudtál húzni párszor.

Aki még nem ismer, el is hinné ezt a sok baromságot neked.

2021. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Naja xD meg ki es mi a szarnak guggol, huz fel meg nyom francia ruddal 🤨
2021. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 varlamov ***** válasza:
74%
A másik meg az, 1 négyzetméterre eső terhelés ha jól nem bír el 350kg-t :D
2021. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt jön vissza az erő/izom, ha majd újra lehet járni ?
2021. nov. 5. 21:58
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha azert megteszed kozbe amit tudsz meg tartod a kajat akkor 2-3 honap. De azon is mulik meddig nem tudsz rendesen edzeni..
2021. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kaját azt tartani fogom, de akkor maradnak a fekvők, húzódzkodás, tolódzkodás, guggolás 😂 Ilyenkor bánom, hogy nem haverkodtam össze valami olyan arccal, aki tud szerezni versenysportolói igazolást.
2021. nov. 5. 22:05
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Vegyél egy bitang nagy kettlebellt és csinálj vele egylábas guggolást. Vegyél valami súlymellényt és menj el egy street workout parkba. Szerintem nem fogsz unatkozni.
2021. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Ezek a bohóckodások nem sokat érnek, 1-2 hónap után el fogsz kezdeni összeesni, de hamar visszajön, no para
2021. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!