Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék elkezdeni edzeni,...

Szeretnék elkezdeni edzeni, bármi tipp mire figyeljek oda amit esetleg kezdőként nem tudtál meg csak késöbb?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok 182 cm srác jelenleg skinny fat (gyakorlatilag vékony csak a hasamon látszik az elhízás meg az arcomon). a cél nem feltétlen a kocka has bár nyilván nem baj ha közben az is lesz hanem szimplán az hogy erősebb, testesebb legyek.


kajának mit ajánlotok mit érdemes enni? meg hasról fogyni hogy célszerű?

csak simán kezdjek el futni mondjuk vagy mehetek mondjuk edzőterembe és a fogyás mellet egyből mehet az izomépítés?

fehérje por meg ilyesmit még haggyam?

minden tipp nagy segítség lenne.



2021. nov. 12. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem hagyd egyenlőre a kaját meg minden más dolgot. Járj el edzeni 4 hónapig heti 3x teljes test. És ha ezek után is tetszik neked majd a dolog, akkor lehet a kaját is rendbe tenni.
2021. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Az előző kérdés alatt, ahol összeszedtem a kérdéstípusokat, ott ezt a fajta skinny fates, hasról célzottan fogyós, fehérje poros kategóriát kihagytam. Köszönöm, hogy emlékeztetve lettem rá!
2021. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es

a 4 hónap egy random szám csak?

meg tudnál esetleg ajánlani pár gyakorlatot?

2021. nov. 12. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Használd a YAZIO nevű programot,kajához.

Böngészd a fórumot,rengeteg ilyen kérdés van és némelyik alatt van értelmes válasz,az egyik alatt én is adtam egy részletes választ erről (mindjárt belinkelem).

Hasról fogyni nem lehet,helyi zsírégetés nincs. Ha skinny fat vagy akkor célszerűbb a lassúbb tömegelés minimálisabb kalóriaplusszal. Ha jön fel izom akkor a hasad se lesz szembetűnőbb. (Bár nem írtad hány kg vagy) Ez alapján kiszámolni makróiadat,kalória szükségleted nem lehet.


Javaslom személyi edző felkeresését (kezdetben), aki eltud igazítani a gyakorlatokban,felméri jelenlegi állapotod,edzéstervet,étrendet készít a célhoz megfelelően,személyreszabottan.

2021. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Minden nap mehet a bicepsz mell bedurrantás, plusz 10 szem danabol.
2021. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
70-75kg között
2021. nov. 13. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
150g fehérje,300g ch, és 90g zsírra van szükséged egy nap.
2021. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!