Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket nem frusztrál az ha...

Titeket nem frusztrál az ha láttok egy-két embert akibe sok potenciál lenne ha komolyan vennék az edzést, de nem érdekli őket, és elfecsérelik a bennük rejlő lehetőséget?

Figyelt kérdés

Jár a terembe egy tag ahova én is járok, 190+ magas, és olyan jó 130-140kg között van, az a tipikus dagadt izmos alkat. Nem nagyon edzeget, kb. kéthetente járogat le néha, amikor kedve van. Én tegnap viszont fekvenyomtam, pontosabban maxot nyomtam, 150-be 1-et. A csávó ott volt mellettem. Megkérdezte, hogy ez mennyi, majd hogy megpróbálhatja-e ő is. Mondtam persze. Aztán belevágott 5-öt full lazán, bemelegítés nélkül. Én meg ott állok lealázva, aki 2 versenyen is volt már. Ez meg héba-hóba lejár és belevág 5-öt a maxomba(Jó mondjuk volt vagy 50kg köztünk). És ilyenkor szoktam elgondolkozni, hogy ha az ilyen ember legalább olyan komolyan venné az edzést mint én, akkor rekordokat döntögethetne. És nem is fogja fel milyen jó képességei lennének ehhez a sporthoz.


Ezt a csávót láttam már 100kg-mal mellről nyomni, mondjuk ott a 4. már nem ment ki neki. Illetve minden gépet maxra feltolva használ. Mindezeket úgy, hogy akkor edz, amikor kedve van, össze-vissza.


Illetve középsuliba is volt egy drogos ismerősöm, áldott genetikával. Magas, széles váll, vékony csípő/derék, romszáraz, viszonylag sok izommal. Mikor jött le velem egy ideig edzeni, kb. szaladtak fel rá a kilók, izomba. 3 hónap után mégis megunta az edzést, és ment herbálozni. Az ilyeneket úgy sajnálom, nem tudják milyen sokra vihetnék.



2021. dec. 3. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Most te konkrétan másokat figyelgetsz a teremben, és önmagaddal hosonlítod össze?
2021. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, magammal foglalkozok.
2021. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Empatikus vagy
2021. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Milyen lehetőséget fecsérel el? Ha valamit el akar érni akár testépítőként akár erőemelőként szénné kell koxolnia magát, nem mindenkinek életcél az, hogy esetlegesen (mint ahogy sok profi) 50 éves kora előtt elhalálozzon.
2021. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1 Megvan tiltva? Csak az önbizalomhiányos irigy vesztesek jönnek azzal a dumával, hogy fejjel lefele edzünk és ne nézzünk senkire. Én azzal nem leszek kevesebb, ha "elismerem" a másik teljesítményét, még ha csak magamban is.


Mellesleg én szeretek figyelni, tanulni, információt szerezni. Így tanul az ember.


#4

Nem feltétlenül. Én most itt nem feltétlenül a top kategóriákra gondolok. Hanem hogy bőven ki tudnának emelkedni az átlagból, egy alapból nem átlagos genetikai-alappal. És itt most nem testépítésre gondolok, hanem erőemelésre.

2021. dec. 3. 16:41
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

1.)

Nagyon ismerős sztori. Hónapokkal ezelőtt egy válaszoló is előadta már ugyanezt egy kérdésnél. Eléggé kamu gyanús.


2.)

Nem mindenkinek ugyanaz a célja az edzéssel. Valaki csak strandtestet akar, valaki csak átmozgatni magát egy egész napos irodában seggmeresztés után, megint más az általános egészségi állapotán akar javítani.

2021. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Konkrétan egy embernek esett le, hogy ez a szerencsétlen trollkodik.

Egész jó arány.

2021. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bmeg ti idióták, kiírok egy kérdést és egyből trollkérdés, meg kamu... Túl sokat gyakoriztok ti szerencsétlenek, na húzás vissza a szalag mellé mielőtt nem kapjátok meg az éhbéreteket, kétbites lúzerek.
2021. dec. 4. 09:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Azta tetyám, most úgy leoltottál minket, hogy még az omega variánstól is védettek leszünk.
2021. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért feszengsz meg keménykedsz egy anonim fórumon?

Ennyire brutális gyerek vagy, hogy itt kell feszengj?

2021. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!