Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak/csinálhatok, ha...

Mit csináljak/csinálhatok, ha szerintem nem korrekt velem a terem?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok, nem magyar teremről van szó.


Az automatikusan a számlámról fizetett havi bérletemről szóló szerződésben benne van, hogy évente egyszer felfüggeszthetem a bérletet max. egy hónapra.


Ezt most szerettem volna igénybe venni, mivel hosszabb ideig Magyarországon leszek. Mondták, hogy írjak erről e-mailt, ezt megtettem másfél hete, kértem, hogy dec. 7. és jan. 3 között függesszék fel a bérletemet. Nem válaszoltak, most csütörtökön viszont megjelent a számlámon, hogy másnap leveszik az automatikus utalást a teremnek, amit én töröltem.

Miután érdeklődtem, be kellett mennem a központi termükbe, ahol eredetileg regisztráltam, mert ezt csak ott tudják intézni (szerintem már ez is őrület).

Mivel most nem fizettem, csak dec 5-ig van jogosultságom belépni a terembe.

Mondtam, hogy dec 6-án még szeretnék bejutni, mert személyi edzővel van edzésem, dec. 7-től kérem a felfüggesztést. Erre azt mondják nem lehet felfüggeszteni, majd mikor a szerződésre hivatkoztam azt mondja nem lehet időpontot választani. Említettem neki, hogy a pandémia alatt végig támogattam a termet, nem fagyasztottam be a fizetést hónapokig, amíg zárva voltak (erről külön küldtek egy e-mailt, hogy természetesen mindenki megteheti, de megköszönik a támogatást, ha nem függesztjük fel a bérleteinket), esetleg megtehetné, hogy beenged még egy napot.

De nem engedte, így hogy hétfőn bejussak, kénytelen voltam most kifizetni a teljes december, így nincs felfüggesztés.

Ha nem lenne a személyi edző, most hagynám ott azonnal a termet.


Szerintetek ezzel így jártam, mert már kötélnek álltam és kifizettem, vagy tudok még valahogy reklamálni?


2021. dec. 4. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Élőben a vezetőséggel beszélj, vagy szorosabb kontaktban van velük. Mikor legközelebb mész, kérj oda valakit, aki a recepció felett van. A PR-os/marketinges gyökerektől nem szabad elvárni semmit: egyrészről gerinctelenek hozzá, másrészről nem fognak utána járni ilyeneknek.
2021. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérd el a vásárlók könyvét, és írj bele. Így ki fogják vizsgálni a dolgot, illetve emailben keresztül a fogyasztóvédelemhez is fordulhatsz.

Továbbá kérném a vezető számát, és beszélnék vele is.

Személyi edzőt bárhol máshol találsz, az inkorrekt termet hagyd ott.

2021. dec. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Üzlet az üzlet... járjál máshova. Vagy eddz otthon.
2021. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!