Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 7-8kg felesleget kb mennyi...

7-8kg felesleget kb mennyi idő leadni ?

Figyelt kérdés
Mikor kéne elkezdenem szálkásítani, ha kb június közepére le akarom adni?

2021. dec. 4. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért? Júniusig nem zavar a rajtad lévő 8 kiló felesleg? A strandszezonig nem fontos az egészséged?
2021. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Heti 1 kg-al érdemes számolni legfeljebb. Úgy kell belőni a diétát, hogy max. ennyi menjen le. De a legjobb az lenne, ha csak 0,5 kg menne le hetente, úgy a bőröd is feszesebb marad valamennyivel. Szóval úgy 15 hét kábé.

#1: Lehet hogy pont az egészsége miatt van rajta ez a "felesleg". A strandokra kimerészkedő nők úgy negyede alultáplált, nem egészséges. Jön egy kis betegség, 3 napig nem eszik, és már viszik is a korházba mert nincs a testének energiaraktára. És ők a legszebbek, a mai ideálok szerint.

2021. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1kg zsír 8-9 ezer kalória. Ennyit kell elégetni 1kg zsírból való fogyáshoz. Számold ki a jelenlegi kalóriadeficited mellett, hogy hetente mennyit égetsz el belőle, aztán kitudod matekozni.
2021. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kinek mennyi.. nekem 2 honap. Sose ertettem azt aki csak nyaron akar normalisan kinezni 🤨
2021. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval, ha heti 0,5kg-val számolunk, akkor 4 hónap kb.. Lehet, hogy kicsit túlbecsülöm, és nincs annyi rajtam, de majd elkezdem, aztán ha úgy látom jó, akkor abbahagyom.
2021. dec. 5. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Abbahagyod? Szerinted akkor ugymaradsz? 😀 Ezek nem idoszakos dolgok hanem eletforma.
2021. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A fogyi cikkek a Nők Lapjában valahogy arról mindig elfeledkeznek írni, hogy miután Erzsike lefogy harminc nap alatt káposztadiétával 70 kilót, utána mi van. Mi történik utána? Egyszer kell lefogyni, utána meg mehet megint a kakaós csiga a lángolt kolbásszal, mindig vékony maradsz?

Ezért baromságok a fogyókúrák, meg a nyári strandszezonig történő zsírégetések.

2021. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ú sültkolbász :D
2021. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1. férfi vagyok.

2. Nem vagyok egészségtelenül "kövér", sőt semmilyen szinten.

3. Csak annyit akarok leadni, hogy előjöjjön a kockahas.

2021. dec. 5. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!