Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első diétámat szeretném...

Első diétámat szeretném elkezdeni és több kalkulátorral kiszámoltam,hogy kb 2000kcal kellene ennem. Makrókat úgy osztottam fel,hogy 150g szénhidrát,175g fehérje,80g zsír.Szerintetek kezdésnek így jó lesz vagy kellene valamelyik értéken módosítanom?

Figyelt kérdés

177cm magas vagyok,24 éves férfi, heti 4-5 edzésnap mellett.A testzsírom kb 20-25% között van, a napjaim mérsékelten aktívak.

Köszönöm előre is a segítséget.



2021. dec. 27. 13:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Jelenlegi súlyom 84kg
2021. dec. 27. 14:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem túl sok a fehérje, az ilyeneket eleve zsírmentes testtömegre kéne számolni, de amatőr/natúr stb. szinten én simán kevesebbet eszem, megint le fognak pontozni, de hát a fehérjeport eladni is kell... 1x is vagy kicsit több is teljesen jó, ha nem akarsz veseproblémákat, akkor meg ajánlott is
2021. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem írod, hogy hány kg vagy...
2021. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, de, írod... :D


Sztem ehetsz először kicsit több kalóriát is, ekkora súllyal 2100-2200 körül is jó lehet már, aztán ha nem fogytál eleget, akkor lehet lejjebb vinni

2021. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!