Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El szeretnék kezdeni komolyabb...

El szeretnék kezdeni komolyabban edzeni? 17L

Figyelt kérdés

Tavaly Januarba kezdtem tornázni de csak olyan xoutubos Koloszár Enikő félét csinálok már egy éve meg a BullyJuice 40 minute Full body workoutot és 8 perc bemelegítéssel és 12 perc nyujtassal a végén. És szeretnék sokkal komolyabban edzeni és izmot építeni viszont semmit se nagyon tudok erről utána olvasgattam meg YouTube-on is nézegettem videókat de itt is megkérdeznek egy hozzaertoket. Először is hogy hetente hány napot eddzek és hányat pihenjek. Másodszor elsősorban a vádlimat, a combomat, belső combomat, és a karomat vállamat,vaszeretném edzeni, meg a has izmokat, csuklot meg ujjakat, mivel pár hónapja elkezdtem kosarazni.Harmadszor egy nap hány órát kell edzenem, és pl bizonyos gyakorlatokbol hány db-ot csináljak meg. Pl fekvotamasz, felülés, guggolás stb, és melyik nap melyik izmokat eddzem pl Hétfőn hasizom kedden Láb szerdán kar, vall, alkar stb. Valamint hogy milyen étrendkiegészítokre van szükségem az izom építéshez, és egy nap ezekből mennyit kell megennem, 17 éves 56 kg vagyok. Pl egy nap mennyit hányszor kell ennem,pl fehérje, és hogy mikor edzés előtt vagy után. Szénhidrátbol mennyit egy nap hányszor és mik a legegészségesebb szénhidrát források. Mik a legegészégesebb és legjatékonyabb zsirdakékok, és fehérje források. És ezekből is mennyit és hányszor egyek egy nap. Milyen gyümölcsöket zöldségeket magvakat egyek. És milyen ízületvédő es porc és csonterositoket szedjek.es milyen izomvédőket hasznaljak.

Instan könnyebb lenne megbeszélni szval ha lehet ott írjatok mert a GYK t nem nézem gyakran és elnézést a helyesírasért de telefonról irok. Insta: csakegylanyasotetbol, bananos proflikeppel



2022. jan. 3. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Na ezt alaposan megtoltad, jó kis trollérdés.

Grat...taps taps.

De hogy válaszoljak, napi fél óra pilates, majd fél óra béres alexandra torna bőven elég a strandformáért.

2022. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Én betennék egy 15 perces zumba blokkot is. Ha marad energia, akkor egy 5 perc erejéig nyugodtan beleférhetne egy kis aerobik is.
2022. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
49%
pont erre vannak a szemelyi edzok, mert attol, hogy leirtad ezeket az infokat, nem fogsz hozzaerto es profi valaszt kapni
2022. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Ha komoly választ vársz akkor itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/adatmodositas


átállítod arra, hogy látsszon a neved addig jó esélye van annak, hogy troll vagy.

2022. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. És komoly válaszokat várok mivel nem tudom hogy kezdjek hozzá és nem akarom tönkretenni a testemet értelmetlenül a tudatlanságom miatt
2022. jan. 3. 17:12
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

''Koloszár Enikő félét csinálok már egy éve meg a BullyJuice 40 minute Full body workoutot és 8 perc bemelegítéssel és 12 perc nyujtassal a végén.''


Amúgy még kicsit vicces is volt, kicsit elröhögtem magam.

Végre nem egy átlagos TROLL kérdés, de attól még TROLL vagy.

2022. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen akkor egy 17 évesnek lehet személyi edzője? Legalább erre tudnátok valamirevaló választ adni?
2022. jan. 3. 17:20
 8/14 A kérdező kommentje:
És nem vagyok kövér nem emiatt akarok edzeni 174 cmhez kell 56 kg. Azért szeretnek izmosabb lenni hogy jobban tudjak kosarazni.
2022. jan. 3. 17:24
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem kérdező ezt már ne erőltesd!

Ez a hajó már elment, neked mára.

2022. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Borzalom mi ez a színvonal itt.



Igen, menj személyi edzőhöz. Többet érsz, mint az itteni mesterekkel.

2022. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!