Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapest, John Reed Fitness...

Budapest, John Reed Fitness terem. Tudtok adni nekem véleményezést?

Figyelt kérdés

Rólam röviden: 26 éves vagyok, idén költöztem budapestre, eddig a 11. kerületben laktam, most átköltöztem a 13. kerületbe, és közel fogok dolgozni a tárgyban említett fitness teremhez.


A neten csak régebbi cikkeket láttam róla, a saját weboldalán nincs sok infó a marketing sallangokon kívül, árakat sehol nem tüntetik fel ami baromira gusztustalan húzás szerintem. Itt a gyakorin utánanéztem, voltak már kérdések ezzel kapcsolatban, a válaszok alapján úgy látom hogy itt ilyen hosszútávú szerződéseket kötnek 1-2-3 év távlatban, és előre kell befizetni, így olcsóra jön ki. Van más lehetőség is? Ilyen hosszú időre nem szívesen kötelezném le magam. Van aki esetleg havidíjas vagy féléves / negyedéves bérlettel van ott? Egyáltalán létezik ilyen, és ha igen, mennyivel jön ki drágábban mint az éves vagy kétéves bérletek?


Magáról a teremről, a társaságról, a hangulatról, a kialakításról, mit tudnátok elmondani?


Gondolom kitalálhattátok, hogy számomra nem túl szimpatikus a koncepció az alapján amit találtam a neten, de ha itt elég sok a pozitív visszajelzés, mindenképpen kipróbálom.



2022. jan. 6. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
A legpimaszabb tróger üzletpolitikájuk van, ott húznak le ahol tudnak. Van hogy csak úgy megduplázzák valami árát. Kártyát kapsz, aminek az aktiválása 6000, és ha úgy döntenél nem mész többet, természetesen nem kapod vissza. Az egész személyzet arrogáns, lekezelő. Egy büdös csöves hely, messziről kerüld el, szarabb terem nincs a fővárosban.
2022. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
A Chili Fitnesst viszont ajánlom(XIII. k), meg Újpesten Molnár Peti termét a Freezert.
2022. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Ne oda. Annyi más jó terem van.
2022. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Oda ne menj mert egy pénzlehuzo csöves hely
2022. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!