Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállalnak ilyet a személyi edzők?

Vállalnak ilyet a személyi edzők?

Figyelt kérdés

Olyat, hogy a kliens csak kétszer megy el hozzá: első alkalommal állapotfelmérés, tervek megbeszélése, második alkalommal pedig adna egy edzés- és étrendtervet, illetve végigvezényelne egy edzésen, elmondaná a fontos dolgokat a gépek használatáról.


Lány vagyok, szeretnék formásodni, de most nincsen elég pénzem, hogy személyi edzőhöz tudjak járni rendszeresen. Jelenleg rendszeresen mozgok, de mivel nem értek eléggé az edzéshez, tudom, hogy nem vagyok a leghatékonyabb, nem a legjobbat hozom ki a testemből.



2022. jan. 9. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

a legtöbb igen, főleg ha elrőe elmondod hogy mi a cél

azért az étrend és az edzésterv se olcsó mulatság, tehát azért lehet többet felszámol

edzéstervet így nem hiszem, hsz az egyrészt alkalmanként változik, másrészt elég sokféle kéne

az én edzőm pl egy edzést 8 ezerért tart, az online elküldött edzésterv alkalmanként 3 ezer ft / db.

neked is valszeg kell egy hátmell, egy lábfenék és egy karváll.


étrendet a helyedben pedig táplálkozási tanácsadóótl kérnék. pl ujvári dori, toth timi, vagy lilla fit az instagramon. ők 25 ezerért írnak egy személyre szabott étrendet, és közben megtanulsz egészségesen enni. az étrendes ételeket utána tudod magadnak ugyanúgy készíteni és a megtanult ismereteket hasznosítani

renegeteg ilyen igaz sikertörténet van, és vannak jópáran akik ha megtanulnak egészségesen enni megfelelő mennyiséget, akkor egy életen át tudják tartani az új életmódot


edzőtől meg szerintem ne edzéstervet várj el, hanem mondjuk 2 alkalommal elmész. kéred hogy tlejes testre edzetek és úgy hogy közben minél több gépet megmutat hogy hogyan kell helyesen használni, mire kell figyelni. én vinném magammal az edzés alatt a telefonom (úgy ahogy a palackot, öltözőkulcsot és törölközőt is visszük ugye gépről gépre) és titokban felvenném hangfelvételre az egészet. mert rengeteg midnenre kell figelni egy egy gyakorlatnál és tuti egy alkalom alatt nem marad meg.


de edzéstervet tényleg nem hiszem hogy adnk, az inkább hosszútűvú és drága móka

2022. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es, köszi szépen, ez egy nagyon hasznos válasz volt!
2022. jan. 9. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, ez a dolguk.
2022. jan. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!