Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire nézik ki azokat,...

Mennyire nézik ki azokat, akik nem márkás cuccokban edzenek?

Figyelt kérdés

A legtöbb gyurmán márkás dolgokat látok, airmax - air jordan cipő, full under armour/nike/rebook szett, kiegészítőként airpods/bose füles, okosóra.


+ ugye mivel maszkot is kellett hordani egy darabig, abból is under armour/ márkás.



2022. jan. 12. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

normális közönség nem foglalkozik ilyesmivel, nem lesik a másikat.


Aki meg lesi, azzal nem kell foglalkozni. :-D

2022. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Téged ennyire érdekel ez ?
2022. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Itt pesten nehéz olyan termet találni, scitec gold, flex gym, mecca stb...


Már megkaptam itt a gyakorin is, hogy ez nem a csórók sportja, ha nem telik ilyenekre, hogy telne normális kajára, cuccra stb

2022. jan. 12. 12:25
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Mindig tudtam, hogy akik edzeni járnak, azoknak nincs agyuk. Ez csak egy újabb bizonyíték, semmi különös.
2022. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2022. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem divatbemutató. Nyilván nem egy kinyúlt szöszmösz mackóba megyek le, de speciel pontosan nem érdekel, hogy 17.000 Ft-os felső vagy egy 4.000 Ft-os trikó van rajtam vagy valakin... Állj oda a rúd mellé, aztán ott derül ki mit tudsz :)
2022. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Én sima decathlonos cuccot használok. Az olcsó és jó is. Leszarom más mit gondol. Izzadni, büdösödni pont tökéletes.
2022. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ilyen fitnesz-boozik, ne foglalkozz velük... én egy régi szétvágott pólóban edzek, de így is simán szokott sikerülni :D
2022. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Én nő vagyok, de voltam már kinyúlt mackóban is, meg több éves "márkás" cuccban is (az is kissé kinyúlt Nike, ami nem tudom miért lenne nagy szám). Azt se tudom, ez miért érdekelne bárkit is. Nem sminkelem magam edzésre, ezért már megkaptam azt, hogy "az ember mindig adjon magára", de minek, ha úgyis izzadni megyek, nem mutogatni magam. Bose-füles az van, de mit csináljak, ezt hurcolom mindenhova már 5-6 éve.
2022. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tom én jókat röhögök amikor bejönnek földrajz után a 16 éves taknyok egyet tesizni a terembe full under armor cuccokban, lövik az új iphoneal a képet közben az olimpiai rúdat nem merik megfogni, egy értelmezhető húzodzkodás nem megy fél év után sem, meg 35 kilóval szériáznak fekve
2022. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!