Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítés tényleg proli sport?

A testépítés tényleg proli sport?

Figyelt kérdés
Többször halottam már h milyen sok a buta proli testépítő meg a bunkó. Na meg h nagyítóval kell keresni köztük az értelmiségi embereket. És itt most nyilván nem azokra kell gondolni akik hobbiból néha lemennek bohockodni egy kicsit, hanem a szteroidos klasszikus testépítőkre.
2022. jan. 14. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagy agysebészek lehetnek, akiktől ezeket hallottad...
2022. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
En a bohockodos tipust tartom inkabb prolinak, foleg ha a "bohockodas" kozben azok agyara megy azoknak, akik tenyleg edzeni jarnak le, nem felorakat beszelgetnek mikozben foglaljak a gepet/helyet:)
2022. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Én meg azt hallottam hogy a fikázók mind kis satnya b.zik.
2022. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet udvariaskodni, de én sem láttam még értelmes profi testépítőt. az ország első számú "szakértőjét" (Drugs Bunny), hát..a csávó elég ostoba ember, a BB rádióból kiderül, h alig ért vmit a világban zajló dolgokról, a szókincse olyan, mint egy gyereké.


a többi testépítő sem épp lángész: Kathi Béla, Vörös Zoli, Kökény Béla stb.

ironikus módon pont a "vézna" fitnessz jutuberek azok (pl 3 Harmad), akiknek legalább eszük is van. Vagy mondjuk Csabai Ábel, aki nem is annyira kicsi.


de ha megnézed a hobbistákat pl ezen az oldalon (régen ilyen volt dirtboy), azt látod, h 99%uk egyszerű proli, akit vszínűleg szétaláznak a gyárban, aztán nekiállnak gyúrni, felszednek 5 kgt, és jönnek ide fel észt osztani, mert ez az egyetlen téma, amihez kicsit legalább értenek.

2022. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valahol van benne igazság 😅😅
2022. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak köztük ilyenek is meg olyanok is de valamiért én 5 teremből 4 ben nem tartom szimpinek az átlag társaságot. Szóval elég sok a tróger ja. Persze vannak normálisak is de a trógerek szinte mindig ott vannak.
2022. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
69%
Nagyon nem az. Elég sok szorgalom, kitartás szükséges hozzá, mint ahogy az életben sok mindenhez. Nem ez a proli dolog, hanem az, hogy 8 általánossal szidja teli pofával a kormányt, mert ő bizony az alacsony végzettsége ellenére jó állást akar ám, és mivel nem teljesül, ezért ki a hibás? Ő, hogy nem tanult, nem képezte magát? Á dehogy! Az Orbán
2022. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%
Az
2022. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!