Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne értelme már elkezdenem...

Lenne értelme már elkezdenem szálkásítani? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

-35kg után gondoltam elkezdek izmot építeni. Július-Augusztus körül kezdtem el, akkor 73kg voltam.


Elég szépen haladok vele. Ha beleszámítom, hogy kreatin miatt feljött 1 kg, akkor lassan fél év alatt havi 1.2kg jött fel körülbelül. Nem lassú, de nem is gyors folyamat, kezdőként szerintem ez az ütem rendben van.


Viszont tanácstalan vagyok, hogy merre tovább.

A terv a 80kg volt az elején, azt most értem el,viszont én azt látom, hogy nem vagyok annyira zsíros és még férne valamennyi rám.


Sajnos ehhez nagyon hülye vagyok. Van rajtam annyi izom, hogy megérné elkezdenem szálkásítani, vagy teljesen értelmetlen lenne?


Jelenleg 80kg vagyok, ehhez társul 170cm.


[link]


[link]


[link]


[link]


U.i.: Az utolsó képen szintén 80kg voltam, csak akkor még fogyásban voltam,lementem ezután még ~73kgra és utána kezdtem el izmot építeni. Ezt csak azért raktam fel, hogy mindenképpen van változás a régi 80kg és a mostani 80kg között.


U.i.2.: Igen, tudom, hogy van lógó bőr, tudom, hogy van egy kis gyno, de ezzel nem tudom mit kezdeni sajnos, ez a fogyás ára..


És még mielőtt jönne a kérdés: Lábról azért nem töltök fel képet, mert azon nincs mit magyarázni, arra vagyok a legbüszkébb.



2022. jan. 18. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Te ki vagy?
2022. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én montez papát oktatgattam még anno.
2022. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Milyen néven voltál akkor?
2022. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Törölve lett a kép?
2022. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!