Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Buli előtt ti mit szoktatok...

Buli előtt ti mit szoktatok bedurrantani, hogy jobban tapadjanak a nők?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha valami komoly buliba mentek. Van otthon egy fekpadom, meg kézisúlyzóim, én egy fekvenyomás-bicepsz-tricepsz kombót nyomok 4-5 sorozattal 8-12 ismérlésekkel, hogy bedurranjon a mellem és a felkarom.

2022. jan. 19. 04:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem járok bulizni, helyette is inkább edzek (és nálam hangsúlyos a guggolás meg a felhúzás is).
2022. jan. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
A legjobban akkor jársz ha a pénztárcád durrantod be!
2022. jan. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak beteszek a farmerem zsebébe egy banánt.
2022. jan. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Az autót meg a pénztárcát.
2022. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
A brét
2022. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudom hogy szombat diszkó akkor így néz ki a heti program.Hétfő kedd szénhidrát csökkentett diéta, kis súlyokkal való edzés.Szerda pihenés.Csütörtök reggel popóba kettő propi.majd este és péntek este nagy súlyos bicó tricó meg meg mell pumpálás.Szénhidrátot ráadom, napi 800 g.

Szombat reggel feszülök mint az egy hónapos vizilóhulla a mocsári gázoktól.

szombat este egy számmal kisebb streccspoló, néha a csajom topja, hogy még jobban feszüljön, szaggatok rá pár lukat hogy trendi és menő legyen,majd irány a diszkó a haverokkal.Mikor a bejáratnál lekerül a bőrdzseki és feltűnik a kigyúrt testem, még a kidobók is megkérdezik hogy öcsém, gyógysztár is benned van ma este?

2022. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jó a neved 5🤣
2022. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Mire buliba mész a bedurranás el is múlik. Edzés végén nyújtasz, gondolom vagy annyira igényes is, hogy elmenj letusolni, felöltözöl, elmész a helyszínre, ennyi idő után a bepumpált vérmennyiség már nem fog az ereidben maradni.

Amúgy is lényegtelen, aki gyúr, azon látni fogják úgy is, hogy jó a fizikuma és nem feltétlenül igaz, hogy a gyúrósokra jobban tapadnak a nők.

2022. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bár ez már volt kérdés, de semmi nem fog látszódni a bedurranásból mire odaért a buliba. Az hogy neked az önképed rossz, attól még 20 percnél nem igazán tart tovább.
2022. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A Bömbit meg a pénztárcát.
2022. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!