Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Láb edzés során elég 5x12...

Láb edzés során elég 5x12 (130)kg Gugolás/5x30 (90)kg kitörés/5x12 (90) Hátso hajlitás / 5x10 egy lábbal való gugolás? Ezzel igy tudok még növekedni,erősödni? Jó magam 93kg vagyok,koksz nélkül!

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat azt mi honnan tudjuk 🤷‍♂️ te latod h eleg e. Nekem a merevlabas meg feszito jobban bejon guggolas utan. Vegen meg vadli
2022. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már így is vadállat vagy
2022. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Előszőr a helyesírást erősítsd.


Amúgy meg a leírtakból egyből lejön egy tapasztaltabb kondisnak, hogy nem sok közöd van az edzéshez. Egyrészt a széria és sorozatszámok kombinálása is nevetséges, másfelöl ha 130-al guggolsz, akkor az fix, hogy kitörést nem csinálsz 90 kg-val.

2022. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért is, miböl itélted meg hogy az fix?
2022. jan. 20. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Combfeszítőd meg lesz pusztulva az biztos,én kicserélném az egy làbas guggolást romàn felhúzásra hogy egyenlőbben dolgozzon a combhajlító.

Arra meg kíváncsi lennék hogy néznek ki a gyakorlatok 5X30 kitörés után,felesleges ennyit csinàlni.10-15 ismétléssel nem fàradnál el annyira és kevesebb ideig tartana az edzés.

És vádlira 1-2 gyakorlatot illene csinálni

2022. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Crossfit-es vagy? Vagy mik ezek a magas ismétlésszámok? Növekedni erősödni úgy lehet ha nagy súllyal edzel alacsony ismétléssel. Amit te leírtál az kb egy crossfit állóképességi edzés...
2023. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!