Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha lábtolót használok lányként...

Ha lábtolót használok lányként vastagodni fog a combom?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a lábtológépet használni a kondiban 30-40 kilóval használom, elsősorban izmosodás lenne a cél, a felesleg leadásával együtt, de nem szeretném ha vastagodna a combom. Ha nem nagy súllyal használom elkerülhető?

2022. jan. 21. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó értelemben fog vastagodni. (that's what she said)
2022. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha izmosodsz azzal vastagodni is fog, ha túl kicsi a megterhelés nem fogsz izmosodni de nem is fog vastagodni, de ebbe az esetben minek csinálod az egészet?


Max akkor kerülheted ezt el, ha sok zsírt rakrároz a szervezeted, de ahhoz meg kalória deficit kell.

2022. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BeefEater ***** válasza:
90%

Nem lesz véletlenül olyan a combod mint egy testépítőnek, ne aggódj, használd nyugodtan a gépet.

Lehet, hogy egy kicsit vastagabb lesz, de összességében sokkal formásabban és jobban fog kinézni.

2022. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is annyival kezdtem, most 80-100 kilóval használom. Mindeközben fogyás az elsődleges cél. Viszont. A combom nem vadtagodott, sőt, a fogyás miatt keskenyedett. Még mindig van rajtam 5-6 kiló, viszont alatta nagyon látszik hogy nem plöttyedt a combom hanem formás, izmos. Ugye hiába van rajta kevés zsír is, felveszi az alatta lévő izmok formáját. És szerintem te pont ilyesmit akarsz elérni csak túlsúly nélkül. Szoval nem, nem vastagodott, pedig joval nagyobb súllyal csinálom mint te. Szóval ha majd tudsz, emelj nyugodtan
2022. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Észrevehető vastagodást inkább 0,5-1 években lehet mérni de ez jó mert nem zsíros lesz hanem izmosabb,jobban kinéző lesz.Ne úgy képzeld ám el hogy pár lábnap után úgy nézel ki mint egy szteroidos marha,az izomépítés egy lassú folyamat.
2022. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, akkor folytatom 😊😊
2022. jan. 22. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kap rendes terhelést, akkor izmosodni fog
2022. jan. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azz toltam kb 1 évig, és mindig cserélnem kellett a farmer nadragomat.

23F

2022. jan. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, nokent nem lesz akkora izmod.
2022. jan. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!