Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő egy ilyen fizikum...

Mennyi idő egy ilyen fizikum elérése?

Figyelt kérdés

Követem ezt a sok fitness testépítőt, megértettem a mottójukat " csak akarni kell, és tenni érte, minden elérhető, csak küzdeni kell, csak a kitartás számít" és hasonlók.


Bennem ez mind megvan.


Étrendet is követek, amiket ajánlgatnak, kiegeket is megveszem, kemény edzések, ahogy illik.


De valahogy mégse érem el az ő szintjüket.


Mi kellhet még?



2022. jan. 23. 16:04
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

[link]


Például ez a srác. Én is csinálom már 5 éve, de a közelében se vagyok. Teremből is ismerek csomó, több éve edző embert, és meg se közelítik. Mi lehet a titok?

2022. jan. 23. 16:06
 2/27 anonim ***** válasza:

Mi az a szint, amit el kell érni?

Kép nélkül elég nehéz megmondani, meg magadról vagy a formádról is mutathatnál valami hogy honnan hova akarsz eljutsz.

azt se tudjuk fiú vagy lány vagy?

hány éves, mióta edzel, milyen szisztéma szerint edzel, milyen az étkezésed, milyen táplálékkiegészítőket szedsz és mióta.

ezek mind hozzájárul a fejlődéshez, kinézethez, levegőbe nem tud semmi sem neked véleményt mondani.

2022. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
kb 8 éve, kisebb megszakításokkal. Az általam linkelt forma közelébe se jutottam. Kb a "before " képes szint.
2022. jan. 23. 16:12
 4/27 A kérdező kommentje:
csak persze valamivel nagyobb tömeggel, de hasonló tzs-vel
2022. jan. 23. 16:12
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

Én is már régóta próbálom elérni Ronnie Coleman szintjét, de valahogy azt a csekély 50 kiló izomtömeget nem sikerül felszednem...

De egyszer meglesz, mert akarom! Nem fáj!

2022. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

ha bocsi, félrement a válaszom, mert mikor írtam, akkor nem láttam hogy közben elküldted a célformát.

Szóval akkor helyesbítek, neked napi egy egy máj és vesetea, mellé ashwagandha 2 tabi és Mecsek méregtelenítő tea ajánlott.

Így kb két hónap és kifeszítve mehetsz edzeni mint a győzedelmi lobogó az esti szélben.

2022. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

ne szórakozz már.


Az egy más szint.


Ez ELÉRHETŐ KÉNE hogy legyen. Ezt szajkózzák mindenhol. Itt a gyakorin is szokták írni, hogy reális, csak 4-5 év edzés. Nekem ez már bőven megvan, és semmi.

2022. jan. 23. 16:18
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Mert a csávó cuccol, nem is kicsit.

Amit leírtál az a szokásos "kemény munkával érte el ezt".

Valójában megnézed azokat a szteroid lufi vállakat kb mindent elmond.


Erre van az a régi mondás hogy:"Vizet prédikál, de bort iszik."

2022. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#8: Nekem nem olyannak tűnnek ezek, meg mögöttük vannak ezek a tápkieg cégek, edzőtermnek, többezres követői tábor.. csak nem állítanának valótlant.
2022. jan. 23. 16:33
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
TROLLOLO!!!!!
2022. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!