Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legjob váll bemelgitő gyakorla...

Legjob váll bemelgitő gyakorlat fekvenyomás előtt?

Figyelt kérdés
Az ilyen kar körzés meg egyéb dolgok ló fing egy fekvenyomás előtt max közeli súlyal ti milyen súlyos gyakorlatal melegítetek be rendesen a vállatok?
2022. jan. 24. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Fekvőtámaszozok pár sorozatot, ott kap a váll, a kar és a mell is egy kis ingert.
2022. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rotátorköpeny erősítés súlyzóval.

https://www.youtube.com/watch?v=gW98sPBA1p8


Vertikális, horizontális húzások.


Ezt a srácot érdemes egyébként követnie annak is, aki kondizik, vannak ízületi mobilizáció témában hasznos videói.

2022. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
ló fing
2022. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Fekvenyomás...


Mindig azzal a gyakorlattal melegíts be amit csinálni fogsz.

2022. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj amíg nem csináltam valamilyen mell gyakorlatot bukásig egyszerűen képtelen vagyok szabályosan fekve nyomni dől össze vissza a rúd instabilitás a fogás stb..

Onanstol jó ha már kicsit fáradt a mellem és izzadok mint egy ló onnantól atom szabályosan tudom nyomni a 8 ismétléses maxom.

Nem tudom mitől lehet ez

2022. febr. 1. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor csináld úgy. Mindenkinek más válik be nincs egy univerzális standard ami mindenkinek a legjobb...
2022. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!