Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek naturálban el...

Szerintetek naturálban el lehet érni egy yuri boyka kinézetet valaha is?

Figyelt kérdés

Tehát a vitathatatlan című filmekben szerepel boyka. Elég kajakul néz ki. Szerintetek ő koxol, vagy naturál lehet?

Esetleg ti akik már régóta edzetek, néztek e ki hasonlóan?


Googlén találtok róla képeket.


[link]



[link]


2022. jan. 26. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

El lehet érni. Az ő fizikuma elképesztő, de teljesen természetes. Nyilván hogy kokszolt-e valaha, azt valójában csak ő és az isten tudja, de könnyen lehet, hogy sosem használt doppingot.

Az már viszont más kérdés, hogy te, én, vagy akárki más, átlag életet élő egyén el tudná-e érni ezt a fizikumot. Nézz utána a csávó életének. Scott kisgyerek kora óta edz, élsportoló, napi két tréning, folyamatos szakemberi kontrollal a háta mögött. Neki abból az élete, hogy építi magát és fejlődik a sport különböző területein. Ha te dolgozol valahol 8-12 órát, van egy párod, esetleg gyereked/gyerekeid, vannak más elfoglaltságaid is és nem tudod Scott életét élni, akkor jó eséllyel még szteroiddal sem tudnád elérni ezt a fizikumot.

2022. jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen
2022. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Uhh de bejön ez a pasi. 😍


Egyébként egyeshez csatlakozom.

2022. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Sztem el lehet érni vagy legalább is a közelébe lehet érni 4-5 év+ után.

De ehhez dedikáció kell nem kell napi 2x edzeni menni, de a heti 4-5 az alap plusz amit sokan elfelejtenek az az étkezés, fontos hogy kalória + ban legyél ami sokszor 3-4000kcalt jelent és persze a protein menyiség is fontos

2022. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Ja, én ennél izmosabb vagyok. Mondjuk nekem volt koxos időszakom mikor versenyeztem. De több mint 10 éve nem tolok semmit és több hús van rajtam mint az említett úriemberek, szóval hozható naturalon
2022. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Hozható naturálban, viszont kérdéses, hogy ő úgy érte-e el. Egyrészt tényleg gyerekkora óta edz, amit kiemelnék, hogy önvédelmi sportot űzött, aminél nem a minél nagyobb izomtömeg építése a lényeg. Tény, hogy egy jó alapot épített, viszont egy ilyen formát nem fogsz 1-2 év alatt öszedobni naturálban. A színészeknek meg változó szerepük van, sokan nyúlnak szerhez, hogy pár hónap alatt hozzák az elvárt külsőt. Nem azt mondom, hogy biztosan kokszolt, de elképzelhető.
2022. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
El lehet ha kvjo a genetikad
2022. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Boykásodni akarsz?
2022. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!