Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azok a nők, akik full testhezs...

Azok a nők, akik full testhezsimuló leggingsben és hasonlókban edzenek figyelemfelkeltésből csinálják?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam valami videót, h egy nő felvette ahogy gugol, és kirakta tiktok-ra, hogy " köszöni a mögötte lévő pasinak hogy nem bámulta, mert annyira rosszul esik neki ha bámulják"


Úgy, hogy konkrétan a segglyukába bevágott a nadrágja.



2022. febr. 4. 15:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem nem azért . Hanem mert nem csúszkál fel-le, kényelmes , nem akad bele semmibe, nem zavar edzés közben.

A sima laza póló felcsúszik a nyakamba vagy alálátni . Ha a nadrág nem magasderekú akkor ki van belőle a seggem, ha laza felcsúszik a térdemig ésatöbbi.

Amúgy szerinted miben kellene edzeni?

A segglyukba bevágós divatot én se értem amúgy… ez is ilyen idióta tiktok trend.

2022. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
14%
Igen.Nem akarja hogy lássák,mert az olyan rosszul esik..A gyakorlat helyes kivitelezését szeretné ingyen ,önzetlenül bemutatni.Ezért rakja ki a segglyukát a világhálóra.És persze a ruházata kényeleme miatt van ebben.
2022. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1: ne mondd már, hogy nincs azért egy átmenet a kettő között. Gondolom te megtaláltad azt.


Férfiként én se edzek szürke feszes futócuccban, hogy a farkamat nézze a fél terem.

2022. febr. 4. 15:28
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Sok olyan sport van, amihez a kényelmes öltözék egyúttal elég sokat mutat. Dolgozd fel.
2022. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Én feldolgozom, ti dolgozzátok fel nők, hogy kaptok pár pillantást cserébe.
2022. febr. 4. 15:56
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Lehet olyan cuccba is simán edzeni, ami kb semmit sem mutat. Férfiaknak és nőknek is. De mindenki olyat vesz fel amilyet szeretne. Aki viszont fel le rázza magát és olyan cuccba van, hogy majd szét robban, és utána kényeskedik, hogy valaki RÁNÉZETT bármi miatt (pl. én néha csak azt nézem végeztek e egy két cuccal, nem vagyok kíváncsiak rájuk) azt ki nem állhatom. Ezek azt hiszik mindenki velük van elfoglalva akkora az egójuk. Csak amiatt csinálják, gogy balhézhassanak.
2022. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Uszodába ne menjetek!
2022. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

[link]



Konrkétan erről a videóról van szó.

2022. febr. 4. 16:35
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a csajok/nők többsége ilyenben van, de nem az a cél, hogy a férfiak nyálcsorgatva figyeljék őket és "húdemegb@sznám" arckifejezést vágjanak. Ahogy az első is írta ez a kényelmes nekik, nincs az a veszély, hogy lecsúszik róluk és mondjuk guggolásnál belátni. Mindenki abban edz, amiben akar bizonyos kereteket betartva. Akaratlanul én is odanézek, mert ha megyek át a teremben és nézem, hogy melyik gép/pad/kézisúlyzó stb szabad, akkor azért látom, hogy ki mit edz, de nem szokásom megbámulni őket. Viszont ennyi erővel meg felhozhatjuk a sok pasit, akik olyan trikóban edzenek, hogy kb semmit nem takar, az mennyivel jobb?
2022. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

"Én feldolgozom, ti dolgozzátok fel nők, hogy kaptok pár pillantást cserébe."

Férfi vagyok. A pillantás és a nyálcsorgató, zavaró bámulás közt vagy egy kis különbség. Ha utóbbira vágysz, go sztriptízbár.

2022. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!