Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan rakjak össze egy 4...

Hogyan rakjak össze egy 4 napos edzéstervet?

Figyelt kérdés

Eddig a push-pull-leg tervet követtem, de a három nap helyett egy héten 4x szeretnék edzeni. Hétfőn, Kedden, Csütörtökön és Pénteken. A többi nap pihenő.

A felső-alsó-felső-alsó test edzés nem megfelelő, mivel egy edzéssel kb 60-70 perc alatt végezni szeretnék, és a felsőtestet nem tudnám belesűríteni annyiba. A lábat nem szeretném szétszedni külön combra meg fenékre, nekem egybe bele szokott férni egy jó órába. Úgy gondolom, hogy a hátra egy teljes edzés szánnék. A vállat és a mellet kellene összepárosítanom a bicepszel és a tricepszel, csak nem tudom, hogy melyiket melyikkel lenne érdemes.

Várom tanácsaitokat!

16/L



2022. febr. 6. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ragaszkodsz a leírtakhoz, akkor szerintem így lenne érdemes csinálnod:

Hétfő: hát

Kedd: mell, váll

Csütörtök comb, fenék

Péntek: bicepsz, tricepsz


Megjegyzésként mondom, hogy a lányok heti 2x, de akár 3x is edzhetnek a fenékre, szerintem a heti 1 kevés. Ezen kívül a mellett én annyira nem eröltetném, de ahogy érzed.

2022. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérlek akkor tudnál segíteni, hogy szerinted hogy kellene csinálnom? Nem ragaszkodok ehhez a tervhez.🙂
2022. febr. 6. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Hétfő: comb, fenék

Kedd: hát, mell

Csütörtök: váll, fenék, vádli

Péntek: bicepsz, tricepsz, has


Heti 4 napos edzést én így osztanám fel. A gyakorlatokat gondolom már tudod. Egy idő után úgy is érezni fogod, hogy elég ez, vagy mehet esetleg több is és kell egy 5. nap. Akár szettekben is edzhetsz, mell és hát teljesen ellentétes mozgástartomány és a karnál is tudsz variálni.

2022. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

"A lábat nem szeretném szétszedni külön combra meg fenékre"


Én se ajánlom.Az nagyon durva lenne.Meg elképzelni is tiszta horror!

Mekkora vérfürdő lenne és kivitelezni is szinte egyedül lehetetlen.

2022. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Évekig nyomtam ilyen 4 napos edzést, hogy: hétfő-csütörtök: felsőtest, kedd-péntek: alsótest, és belefért 70 percbe, hozott erőt és tömeget is, de egy 16 éves kiscsajnak nem fér bele... Érdekes! Kicsit problémás vagy kérdező. Vagy nem kicsit. 😊
2022. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem karozgatni fszsag lemenni kulon masik nap meg osszerakni 2 nagy izomcsoportot..

A hat es a lab edzes a legnagyobb melo. AZok melle mem rakok semmit max hasat. Azon kivul meg kell egy mell meg egy vall nap. A bicepszet meg tricepszet ezen a ket napon oszd el ahogy jolesik. Nalam mell bicepsz van es vall tricepsz.

2022. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!