Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben lévő személyi...

Konditeremben lévő személyi edző miben segít ingyen? A gépeket megmutatja?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel vettünk bérletet,sajnos számítottam rá,hogy nem fog eljárni . Eléggé sokszor mond le mindenféle dolgot ami mozgással kapcsolatos, viszont nekem először kell valaki aki ott van velem és látom mit csinál mert ő is volt már edzőteremben és ismeri a képeket és nem érzem magam nagyon zavarban. Sajnos egyetlen alkalommal jött velem, vettünk bérletet és szerintem őt én el is felejthetem,hogy járni fog. 😬 Kérdésem,hogy megkeressem-e az ott dolgozó személyi edzőt? Nem hatalmas a terem, kicsi város mindenki ismer amúgy kb látásból mindenkit. Állítólag olyan 3000 forint a díja, de nem tudom biztosra. Arra lenne szükségem,hogy megismerjem a gépeket, hogy melyik mire való. Nem tudom kérjem-e a segítséget tőle,vagy nem annyira szívesen segítenek ingyen? Nő vagyok 26 éves,,50 kg. Szeretnék kicsit erősebb lenni,mert olyan gyenge vagyok,mint a nádszál. 🙂 Melette járok futni,aerobikra, de elsősorban a kondi érdekel. Nagyon nehezen szánom rá magam,hogy egyedül eljárjak

2022. febr. 11. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Részletes bemutatóra ne számíts, az edző is pénzből él, ideje is véges. Esetleg megpróbálkozhatsz akár nála, akár valamelyik vendègnèl, hátha, de a siker nem garantált.


Az interneten számos forrás van, amely bemutatja, hogyan kell használni az egyes eszközöket, gépeket, milyen gyakorlatokat lehet végezni, javaslom elsősorban ezek tanulmányozását.

2022. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 3000 Ft-ot röhögve megéri kifizetni érte . Felénk ezért segítenek összerakni egy edzéstervet és megmutatják hogyan kell használni a gépeket , helyesen kivitelezni a gyakorlatokat. Sőt szerintem megéri havonta egyszer rászánni a pénzt , pláne ha full kezdő vagy. Így folyamatosan monitorozza valaki hogy jól csinálod -e, hogy fejlődsz, és ha kell módosít az edzésterven.
2022. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én híve vagyok a személyi edzővel való együttműködésnek, de így random JÓ edzőt találni nehezebb, mint nyerni a lottón. Meg a személyi edzőre pont nem azért van szükség, hogy megmutassa a szaros gépeket. Az írásodból látszik, hogy egy normális lány vagy, nem egy értelmi fogyatékos, úgyhogy fogod tudni használni a hiper-szuper gépeket. Ha aznap gyengébb napod van, akkor is van az oldalukon egy matrica, ami megmutatja, hogy ülj bele és hogy rángasd, úgyhogy ne a gépek miatt aggódj.

Edzővel azért kell dolgozni, hogy megtanítsa neked a súlyzózás, a bemelegítés, a nyújtás, a mobilizáció, a táplálkozás és a regeneráció alapszabályait. Ezeknek jelentős részét magadtól is el tudnád sajátítani, ha tudományos igényű forrásokból szerzel információkat, de az edzés gyakorlati része valóban célszerű, ha edzői kontroll alatt történik.

2022. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha normális környék akkor oda fognak menni segíteni, ha látják hogy rosszul csinálsz valamit vagy elakadtál :D

Olvass utána a gyakorlatok helyes végrehajtásának, youtuben nézegess videokat és egy idő után rögzülni fog :D

2022. febr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg azt is kiírhatnád, hogy melyik kondiba jársz, mert szoktam látni személyi edzőket az oldalon. Hátha valaki felveszi Veled a kapcsolatot a közelben.
2022. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!