Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dirty bulkinggal 12 hét alatt...

Dirty bulkinggal 12 hét alatt mit lehet elérni?

Figyelt kérdés
nem hiszek a tiszta edzésben. a porok simán szóba jönnek nálam. három hónap alatt mit lehet elérni? el lehet érni ennyi idő alatt egy szemmel látható változást?

2022. febr. 26. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a fehérje megvan mellette akkor az izom nyilván épülni fog, de nem lesz definiált és mellette megnő a beled is.
2022. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De különben a tipikus "dirty bulk" kajákat is el lehet úgy készíteni hogy egészséges, magas tápértékű ételeket kapj. Én is ennek vagyok a híve, a csirkerizs szart se ér egy idő után.
2022. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudnál esetleg úgy fogalmazni, hogy más is értse? Mi az a dirty bulk?
2022. febr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3: Az hogy viszel be "szemét kaját" is.

De például a makró ch fehérje zsír arányok megvannak.

Szerintem is felesleges a csirke-rizs saláta kombó állandóan.

2022. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4:

Köszi így már értem. Jó kis tepertőkrémes kenyér, legjobb.😊

2022. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 Ahány ember annyi féle képen volt már a dirty bulk megfogalmazva, van aki szar kajákat érti, van aki bizonyos kalória plusztól számítja annak.


Amúgy kérdező ez annyi mindentől függ. Én nem kezdenék el a helyedben úgy dolgokat a testembe tolni hogy még kezdő vagy mert előbb kéne egy jó edzésterv, meg kéne tanulni a mozdulatokat és társai, mert így csak le fogsz sérülni fölöslegesen.


Ha naturálba tolod akkor meg függ attól hogy mi neked a dirty bulk, meg hogy te hány kilóról indulsz és milyen gyors a metabolizmusod, na meg hogy hogyan edzel

2022. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy igazi hamburger reklám testet.🤭
2022. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pókhasat és csüngő melleket.

De ha Lee Priest vagy akkor nem szóltam semmit.

2022. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!