Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges úgy izmosodni,...

Lehetséges úgy izmosodni, hogy közben zsírból fogyok?

Figyelt kérdés

174 cm vagyok és 68 kg.


Ez nem hangzik soknak, de a karjaim és lábaim vékonyak.

A hátamon pedig azért van egy látható zsírpárna…


Még nincs edzéstervem, kevés az időm.


Jelenleg majd csak a szabadidőmben fogok húzódzkodni, súlyzózni (jelenleg csak 2db 10 kilós, egykezes súlyzóm van), meg fekvőtámaszozni kimerüléséig (sokat).


Meg odafigyelek arra, hogy magas fehérje és alacsony szénhidráttartalmú dolgokat egyek…


Jelenleg többet nem tudok tenni az ügy érdekében sajnos…


Ha eleve kevesebb kalóriát viszek be, hogy a hasamról eltűnjön a zsír, attól még izmosodhatok?



2022. márc. 9. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem a hátamon van a zsírpárna, hanem a hátamon :D
2022. márc. 9. 18:30
 2/7 A kérdező kommentje:

HASAMON!


Az idióta telóm átírja.

2022. márc. 9. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdetben szokott működni.

A zsírvesztés kajától függ javarészt.

2022. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Lehet kaloriadeficit, sok feherjevel. Zsir lemegy, izom jon fel
2022. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is így csinálom, de az első egy évemben az izomépítés volt a cél. Jelenleg nagyon pontosan vezetem a makro-és kcal bevitelemet, mellette kimaxolom az edzést: heti 5 kondi, 4x8-10 ismétléses sorozatok a legnagyobb súlyokkal, amikkel még szabályosan tudom végezni a gyakorlatokat, utána 20-40 perc aerob/cardio (lábnap után csak 20 :D). Jelenleg heti 0,7kg-ot fogyok úgy, hogy az izomtömegem stagnál, zsírból fogyok. Szóval lehet, de tiszta matematika és fegyelem most az élet 😅
2022. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elején még kalóriadeficitben is jön némi izom, de utána már ez sajnos lehetetlen.


"Meg odafigyelek arra, hogy magas fehérje és alacsony szénhidráttartalmú dolgokat egyek…"

Később ez már nem lesz jó tömegeléskor. Naturalban, majd, ha haladó leszel, akkor igyekezni kell minőségi kaját enni, hogy kalóriapluszban minél kevesebb zsír jöjjön föl. De ez genetikától is nagyban függ. Naturalban kalóriadeficitben lemegy a zsír, de lemegy az izom is

2022. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdőként lehet simán . Én egy hónapja járok konditerembe , precízen tartom az étrendet ötszáz kalória deficittel, magas fehérjebevitellel, és a testzsírszázalékom három százalékkal csökkent , láthatóan vékonyodtam, a súlyom viszont grammra ugyanannyi mint volt, szóval gondolom izom jött fel valamennyi.
2022. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!