Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Torma Valentin youtuber naturál?

Torma Valentin youtuber naturál?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Régebben lehet hogy kipróbált valamit (nem emlékszem, de mintha az egyik videójában beszélt volna erről), de az tuti hogy már nagyon régóta naturál.
2022. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2022. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Hiába pontozod/pontozzátok le a többieket akkor is a válasz NEM.

Jöhet a Tari Ádám kérdés is..

2022. márc. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Megneztem kiaz. Nem valoszinu h natural. De sose ertettem miert erdekli az embereket, h ki natural meg ki nem.. Az h valaki mit hoz ossze naturalba vagy koxal az nemjelenti azt h mas is eleri. Bekoxolsz se leszel Arni
2022. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Zizizabalo ***** válasza:
81%
Valószínű, hogy naturál, ez abból is leszűrhető, hogy 177cm magassággal 82kg körül van, nagyon sok év edzéssel. Képeken jól néz ki, nyilván bedurrantva, megfelelő fényekkel, fotóssal, de azon kívül nem olyan telt mint egy koxos, nincsenek olyan golyó vállak mondjuk, mint azoknak szokott lenni.
2022. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem mind1 mit tolsz meg mennyit..
2022. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Engem azért érdekel, mert mondjuk olyan 3-4 év nagyon kemény edzés után szeretnék ilyen formát elérni, teljesen narurál…

Én viszont nem fogok koxolni, semmiképpen.


Viszont hogyha minimum ilyen formát nem lehet elérni naturálban, több év folyamatos és kemény edzés után sem, akkor egyszerűen nem fogok olyan sok időt és energiát beleölni, akkor lemondok erről a vágyamról hogy így nézzek ki, s keresek inkább más célt amit elérhetek. Mert koxolni NEM fogok.

2022. márc. 24. 13:16
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Meg ha el is lehet erni kva jo genetikaval nehany embernek akkor se 3 ev. De ezt senki se fogja tudni megmondani neked elore.. Szerintem folos hasonlitgatni magad mashoz. Kihozod magadbol amit tudsz es ennyi. A kox se ordogtol valo am csak fel van fujva. Regen enis toltam es sose volt semmi gond de ahogy erzed.
2022. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

#7 Pont ez a legnagyobb gond ezekkel a "naturál" youtuberekkel. Belehazudják a kamerába, hogy ők naturálok, közben meg titokban nyomják a szurit, orvosi felügyelet mellett. Mit lát ebből a hobbista? "Nem hiszem el ez az xy naturálként milyen jó fizikumot hozott össze. Én meg itt szenvedek x éve és még csak a közelében sem érek." Mit fog csinálni? Mindenféle szar minőségű kox-hoz fog nyúlni, de ő már orvosi felügyelet nélkül..


Egyébként meg a válasz nem. Naturál vegetriánusként nem építesz ilyen testalkatot akármilyen genetikád is van. Amivel amúgy nem lenne gond, csak ne hazudja magáról, hogy ő naturál, a fentebb említett okokból,

2022. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Akik emiatt edzenek altalaba ugyis abbahagyjak.. Lehet nem ered el a kinezett format, de a mostaninal csak jobb lehetsz meg erosebb
2022. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!