Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nero anyagcserefokozó (gymbeam...

Akvariumpucolo kérdése:

Nero anyagcserefokozó (gymbeam) vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


A vélemények alapján nagyon ígéretesnek tűnik. Sokan írták, hogy csökkenti az étvágyat, mellette növeli az energiaszintet.

Nagyon sokat írták, hogy segít ledobni a plsuz kilókat.


Szerintetek igaz ez a sok pozitív vélemény vagy inkább belelátják az emberek a termékbe ezt?


Kcal deficit, súlyzós edzés, kardio megy nálam is. 2 hét alatt 1,5 kg lement, de sokat dobhatna mégis a diétámon egy éhségérzetet csökkentő energiaszintet növelő kieg.



2022. márc. 25. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy zsírégető akkor igazán hatásos, ha ugyanazzal a diétával,amivel előtte is kajáltál, leviszi rólad a zsírt.

Én eddig amiket próbáltam,mindig a lean bulkingos sovány minőségi izomnövelős edzéstervhez használt étkezési programoknál alkalmaztam.

Ha kalóriadeficit nélkül lerántja a zsírt, magyarul ugyanannyit eszel előtte,csak pluszban beveszed a zsírégetőt és leviszi a zsírt, akkor jó a kiegészítő.

Nos az itthoni kereskedelmi forgalomban max 1-2 van, ami kalóriadeficit nélkül is eléget pár kg zsírt,1-2 hónap alatt, kicsit észrevehető a hatása.Ellenben ezeken kívül is vannak más kiegészítők amik zsírégető edzéssel lekapják úgy a zsírt rólad,mint a borsodi testvéreink a dm polcairól a kozmetika cuccokat, és futnak utána.

Nekem egyik legjobb ami nagyon bevált havi 4-5 kg tiszta zsírt visz le, mellette szinte az erőm is megmarad,plusz olyan energiaszintem van, hogy verem a futókat a futópályán,edzés közben.Itthon nem kapható,külföldön veszem meg.

2022. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit használsz egyes?
2022. márc. 25. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Étvágy, annak a csökkentése? Fogyás, kalóriadeficit? Ezt nem ebbe a kategóriába kellett volna.
2022. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!