Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van annak egészségügyi követke...

Van annak egészségügyi következménye, ha a fekvenyomásom ugyanannyi, mint a guggolás/felhúzásom?

Figyelt kérdés
Guggolni már nem tudok egy ideje, nincs rá lehetőségem, felhúzást pedig csak most tudtam elkezdeni szabályosan. De ez idő alatt nagyon megugrott a fekvenyomásom és mindjárt utoléri ezt a kettőt.(lehet a guggolást már le is körözte) Inkább hagyjam addig a fekvenyomást amíg ezeket nem hozom rendbe vagy nem baj, ha tovább növelem ?

2022. márc. 28. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Harmatgyenge lehet a guggolásod, felhúzásod ha beéri a fekvenyomásod. Következménye nyilván nem lesz.
2022. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy van. Nekem szar a terdem igy mind 120 korul van szeriaba, de igy sincs lemaradva
2022. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sok kondis van így :D egészségügyi következménye nincs csak simán hülyeség. Rossz a térded?
2022. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom hogy gyenge nem olyan régen kezdtem csak edzeni azért érdekelt, hogy van-e valami egyensúly aminek nem szabadna felborulnia.

Nem a térdemnek semmi baja inkább az alsóhátam/csípőm/combhajlítómmal van gond.

2022. márc. 30. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!