Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehet izma? ...

Mennyi idő alatt lehet izma? (Nagy izma)

Figyelt kérdés

Sztori:Én 18 éves vagyok elég izmos. Viszont a kistestvérem

is szeretne izmot növelni.(Ő 13 éves). Pontosan nem is igazán mindenét akarja edzeni hanem csak a bicepsz tricepsz. Szóval azt akarja hogy vastag legyen akarja és legyen izmos.

Kert is tőlem egy 1,5 kg-os súlyzót.(Próbáltam lebeszélni meg hogy ez nem neki való de nagyon akarja).


Szóval: Nyomja a fekvőtámaszt (Mondjuk nem 100%-ig szabályos). Súlyzózik bicepsz hajlitassal meg minden.(1,5kg). Ezekből 3-4 ismétlést csinál 1 körben 30-at csinál.


Ha ezt minden nap csinálja akkor lehet nagy izma?

Mennyi idő alatt?


Légyszi ne próbáljátok olyat írni hogy neki ez nem való mert nem lehet lebeszélni.


Normális válaszokat kérek.


Ja és a testnevelés tanárja is biztatja.


Mellékes:

Csinál meg felülést,hátrahajlítást,la gyakorlatokat stb.



2022. ápr. 6. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Normális válasz!
2022. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

13 evesen meg qrva korai, es fejben sincs meg eleg erett ehhez (“csak kar kell, a tobbi izom nemszamit”)

ugyhogy inkabb figyeljen oda a suliban

2022. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Saját testsúlyos gyakorlatokat csinálhat ebben a korban, de súlyzót ne adj a kezébe 15 éves kor alatt.
2022. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben
2022. ápr. 6. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Komolyabb edzés még korai... Egyelőre etesd folyamatosan, hogy minél nagyobb legyen, megvastagodjon.
2022. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi idosen nincs olyan teszto szintje h komolyabban fejlodni tudjon. Amit csinal kis sullyal meg testsullyal az nem art de izmos se lesz.
2022. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

13 évesen, inkább a matek házival kéne foglalkozni, nem olyan dolgokkal, amik még túl koraiak neki.


Amúgy meg nem is kell lebeszélni róla. 13 évesen, otthoni edzés mellett, egy másfél kilós súlyzóval, kizártnak tartom, hogy nagy izmokat elérjen, szóval hamarosan az eredmény hiánya miatt magától abbahagyja.

2022. ápr. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A kistesóm szín 5-ös tanuló. Nincs egy tantárgy amiből ne kiválóra állna.


Légyszi akkor segítsetek annyival hogy akkor mit csináljon hogy nagyobb izma legyen.


Nem szeretném hogy elkeseredjen.

2022. ápr. 7. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már elég izmos vagy, miért nem te látod el tanáccsal ?
2022. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mert nem adhatok a kezébe egy 10 kg-os súlyzót hogy emelgesse.


Még azért mert én nem tudom hogy mi csináljon.


Tudtommal a 18 évesek nem olyan szinten edzenek mint a 13 évesek.

2022. ápr. 7. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!