Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha genetikailag keskenyvállú...

Ha genetikailag keskenyvállú vagyok, akkor edzéssel válhatok szélesvállúvá, vagy az csak a nagyobb izomtömeg hatására egy kicsit azt az illúziót keltené “mintha”?

Figyelt kérdés
Még soha nem edzettem semmit, szóval abszolút laikus vagyok és az anatómia sem az erősségem.

2022. ápr. 10. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
En sem vagyok szeles vallu gyerek, de nekem hatarozottan lenditett az összképemen az oldalso deltara es vallra edzes. Masra is edzek, nekem a mell bicepsz ami jol fejlodik, es a vallam nem, de egyszer ramentem, tudom butasagnak hangzik, de csak 1x felboostoltam kb 3 honap alatt es azota sokkal jobb es csak szinten van tartva kb. Azelott nem fejlodott ugy mint mas izomcsoportom. Es ez volt 6 eve, es azota is, 1 evet kihagytam es durrant minden 1 honap alatt, a vall is.
2022. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a plusz izom miatt lesz széles a vállad, a csontozatod adott
2022. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!