Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A bicepsz szélessége csak...

A bicepsz szélessége csak genetika kérdése?

Figyelt kérdés

Bizonyosan láttátok már a jelenséget, ami többek között engem is érint, hogy valakinek csak "oldalról" szélesedik a bicepsze, ám szemből nem néz ki szélesebbnek.

Egyéb karizmok fejlesztésével nagyjából kompenzálom, de sehogy nem tudom a bicepszem rávenni, hogy teltebb legyen.

Ez genetika lenne?



2022. ápr. 13. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az emberek kilencvennyolc százalékának lapos szemből- és hátulról nézve.
2022. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Kar szélessége függ a hosszától, ha hosszú végtagjaid vannak akkor alapból vékonyabbnak fog tűnni a karod.


Bicepsz és tricepsz feladata pedig az alkar hajlítása, egyértelműen az izomcsoportoknak (azaz a bicepsz és tricepsz) egymással szemben lévő pozícióban kell lenniük.

Oldalra pedig nem mozog az alkarod, csak a teljes karod, de azt a vállizmaid mozgatják.


Szóval miért csak oldalról vastag a karod? Azért mert nincsenek oldalt izmok.


Nem tudom milyen "egyéb" karizmokról beszélsz, de a felkarnak 2 fő izomcsoportja van + a váll izmai.

2022. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát, ez szomorú, akkor beérem ezzel.


Az egyéb karizmok alatt a tricepszet és a brachialist értem, mivel ezek szemből nézve szélesítenek a karomon, bár nem a kívánt formában, inkább adnak egy "hullámzó" alakot neki.

2022. ápr. 13. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem érdekel se a bicepszed nagysága, sem az alakja
2022. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!