Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki egy súlyzós, saját...

Valaki egy súlyzós, saját test súlyos edzés tervet tud adni? 👇

Figyelt kérdés

Vékonyabb fiú vagyok, kézilabdázom és szeretnék egy edzéstervet amivel izmot tudok építeni. (kar mell has hát váll) (lábra már van megoldásom)

Fogyni nem szeretnék sokat. Heti 2-3 edzésre van időm mert mint emlitettem kézizem mellette. Van protein por is


16 éves vagyok.



2022. ápr. 26. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az internet tele van edzésterv sablonokkal. Ugyannyit érnek, mintha most random idekörmölnénk egyet.

Úgyis egyénre szabott edzéstervre lesz majd hossszútávon szükséged, amit pedig tudás hiányában egy edző fog neked megalkotni.

2022. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vékony fiú vagy aki izomtömeget, plusz súlyt szeretne szerezni, aztán leírod alá, hogy nem akarsz sokat fogyni. Azt sem tudod mit akarsz. Ezen a szinten ahol vagy, a proteinpor a wc-n lehúzott pénz, mert nem érted a test működését. Először nézz utána az alapoknak, hogy mitől nő az izom és mikor (tápanyag, fehérje, regeneráció). Ezeknek az infóknak a tudatában sokkal jobban fogod tudni, hogy mit akarsz, 2-3 edzés mire elég valójában, és hatékonyabb is leszel. Ez az egész alapja, ha ezeket tudod, akkor a gyakorlatok, amiket végzel, működni fognak, mert az izomépítésnek is megvannak a kritériumai, amiket én sem tudtam sajnos 16 évesen, nem is lettem túl izmos.
2022. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De miért veszik sokan a proteinport? Olcsóbb, mint a hús, túró, ilyesmi?
2022. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A protein porba "koncentrált" fehérje van
2022. ápr. 28. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont senkinek nem azon a 20-25 gramm fehérjén fog múlni a fejlődése.
2022. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan 2000 ft a retkes felvizezett csirkemell kilója, napi két fehérje jót fog tenni.
2022. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetes kaján izmosodj, jobb az, mint a mesterséges.
2022. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!