Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetek személyi edző -6...

Lehetek személyi edző -6 dioptriával?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze! :) Aztán majd műttesd meg a keresetből!
2022. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj oda a kinézett képzési helyre vagy írj egy e-mailt, és tudakold meg. Magyarországon szerintem akkor is lehetnél személyi edző, ha le lenne vágva a fejed. És ez nem egy kötözködő vicc, komolyan ilyen szinten van a hazai edzőképzés. Sajnos.
2022. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1/2 20 évesen meg fogom műteni.
2022. máj. 1. 20:02
 4/7 A kérdező kommentje:
A testépítés az árt a szememnek? Olvastam hogy óvatosan kell a súlyt emelni ilyen nagy dioptriával
2022. máj. 1. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:

#2: Jol mondja. Még az oktatók is csapnivalók. Edzetlenek,semmi fizkummal,tudással. Mert szakoktatónak bárki elmehet tanári diploma nem szükséges hozzá.

Tapasztaltam. Olyan hülyeségeket oktatnak,és olyan emberek tanulják ezt hogy a fejünket fognánk ha elkezdenék erről regényeket írni,de nem érdemes erre időt pazarolni. Ezáltal az egész fitness ipart lejáratják, hiteltelenné teszik.


Úgyhogy hidd el kérdező, ez lesz a legkisebb gondod. Hogy fitness edző legyél nem muszáj papír,ha nem vagy a terem alkalmazottja. Elég egy jó fizikum,és az alapok tudása,gyakorlatok helyes kivitelezése. Hamarabb járnék egy sportos fizikumú emberhez,mint valami noname képzésen járt kis nyikhajhoz.

2022. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A személyi edzés nagyon jó szakma... megfelelő mennyiségű tapasztalatokból levont következtetésekből származó információkkal az agyban némi anatómiával, de nagyon fontos az emberismeret is, mely ez adottságnak is mondhatni..na meg hogy szívvel lélekel segíteni aakrjon a páciensének...
2022. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nekem lenne ez, nem a gyakorira jönnék kérdezni....

a személyi edzés még véletlenül sem egyenlő azzal hogy elkezdesz figyelni a táplálkozsodra és testedre, ez alap....lenne....

2022. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!