Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jelenleg mik a legolcsóbb...

Jelenleg mik a legolcsóbb fehérjeforrások?

Figyelt kérdés
Eddig fehérjeporral próbáltam növelni a fehérjebevitelt, de nagyon felment az áruk az utóbbi időben.

2022. máj. 3. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Hát nem tudom, ha nincs pénzed napi 1 adag fehérje porra, akkor másra se nagyon.
2022. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tökmagliszt 55%-os a fehérjetartalma [link]
2022. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 Milyen íze van?
2022. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom. Rohadt drága lett minden. 2200 Ft-ért vettem csirkemellet, és örültem hogy kaptam. Botrány.

Én igyekszem arra figyelni, hogy minden étkezésem feherjedús legyen. Húsok közül talán a csirkecomb ami olcsóbb és egész jó, meg ott vannak a hüvelyesek köretnek . Vagy a teljes kiőrlésű dolgok , a zabpehely , tojás, csirkemellsonka, zsírszegény túró. Így nap végére azért összeadódik , és megvan a fehérjebevitel. Nem mindig kell mellé por.

2022. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Sertéscomb, csirkemell, ha van faluban szomszéd néninél ócsóért akkor tojás.


Amúgy meg végig kell járni minden boltot, mert ki lehet szemezgetni, hogy mi hol olcsóbb. A növényi "tejek" közül például Lidl, Aldi, Tesco saját márkása fele annyi, mint a többi. Zabpehelyből a Lidl, Spar, Aldi teljesen jók és 230- volt eddig a fél kiló, most 280-, de még mindig olcsóbb mint máshol.

2022. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hat igen, de aki resen volt, az hallotta hogy dragulni fog a feherje. gyorsan vettem is 9kg-t, az eleg tobb mint egy evre nekem. protein buzz port vettem, van 3+3kg-s csomagban 33-ert (egy honapja 25-ert vettem.. :D)
2022. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3.: Magába nem hinném, hogy ehető. Kenyérbe belesütve finom, de maximum 30%-ot lehet beletenni. Pogácsában mehet fele-fele arányban is, az nekem nagyon ízlik.

Lehet akár palacsintát is készíteni belőle, nekem abból a dióliszt vált be. A mogyoróliszt pedig csokis muffinba.

2022. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!