Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő ez a teljes test...

Megfelelő ez a teljes test edzésterv?

Figyelt kérdés

Fekvenyomás: 3x4-6

Bolgár guggolás: 3x10-12

Evezés rúddal: 3x4-6

Mellről nyomás: 3x4-6

Sikló bicepsz: 3x6-8

Vádli


Guggolás: 3x5

Fekvenyomás k.s.: 3x8-10

Húzódzkodás: 3x8-10

Tolódzkodás: 3x8-10

Oldalemelés: 3x10-12

Has


Felhúzás: 3x6-8

Áthúzás: 3x8-10

Fűrészelés: 3x10-12

Vállból nyomás: 3x8-10

Kalapács bicepsz: 3x10-12

Vádli


Próbáltam direkt változatos ismétlésszámokkal létrehozni. A tricepszem egy erős testrész, ezért van csak egy szerdai tokódzkodás rá, hétfő kap eleget fekvenyomás és mellről nyomás közben, valamint pénteken áthúzáskor. 3 éve edzem. A regenerációm nem túl gyors ezért próbáltam minnél kevesebb gyakotlatot egy napon. Hasra váltogatni fogom mikor mit csinálok, vádli úgyszint.


2022. máj. 6. 16:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Hétfő-szerda-péntek edzem. :) Az első terv hétfői és így tovább.
2022. máj. 6. 16:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Látszik, hogy egyénre van szabva RPE és regeneráció alapon. Okos és megfontolt. Nem lehet erre mást írni. Bárcsak mindenki edzésterve minimum ilyen jól lenne programozva.
2022. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Végre valaki csinál áthúzást.👍
2022. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egész jó mellgyakorlat helyesen kivitelezve. Mindamellett a tricepsz hosszú feje is megkapja ám a magáét, szoval az is letudva. :)
2022. máj. 6. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
En ugyan sose edzenek teljes testet se also-felsot, de attol meg mukodhet. A bicepsz, tricepsz nekem nem jon be, meg kicsit lightos is az egesz ha 3 eve edzel, de ha fejlodsz akkor jo.. a 3 sorozatokat is keveslem, de manapsag ez a divat
2022. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapozásnak jó, viszont ha az ember már haladó szinten van, akkor kevés. Pl. mellizomra haladóként már kéne ferdepadon is nyomni, meg tárogatni. A tricepsz sincs letudva egy tolódzkodással meg egy áthúzással, amiből "megkapja ám a magáét."
2022. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kezisúlyzós fekvenyomás ferdepados szerdán. A teljes test edzések erről szólnak, 1 gyakorlat 3 sorozattal.
2022. máj. 7. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a vállból nyomást és mellről nyomást átcserélném, szimplán azért mert egy nagysúlyos gyakorlat után a másik kevésbé fog menni, főleg ha van átfedés az izmok között. + a mellről nyomás elég összetett gyakorlat, sokminden félrecsúszhat.A többi ami engem zavarna az csak egyéni preferencia, egyébként szép munka grat.
2022. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!