Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját test súllyal érhetek el...

Saját test súllyal érhetek el változást?

Figyelt kérdés
Van egy jó kis edzéstervem heti 6x edzek vasárnap pihenőnap. Mindig szét eddzem magam annyira hogy a végére már egy fekvőtámasz után összerogyik a karom. Alig van olyan nap hogy ne lenne valahol egy kis izom lázam se. Kb 1 hete csinálom. Ezzel érhetek el valami kis változást?
2022. máj. 8. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Persze, lesz egy menő kis ízületi gyulladásod.
2022. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány F vagy? Azt kifelejtetted.

Amúgy ja, ennek a baromságnak pont semmi értelme nincs. Izmos nem leszel, max sérült. Ha ilyen profi az edzésed és a regenerációd, akkor gondolom milyen lehet az étrended.

2022. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez attól isfügg, hogy mit csinálsz azelőtt, mielőtt már összerogyik a karod egy fekvőtámaszba.

Nekem volt olyan, hogy semmit sem csináltam, de összerogytam egy fekvőtámaszba, nem tudtam megcsinálni. Most sem vagyok valami jó kondiban, de azért vagy 20db kell, hogy elérjek addig. És azért nem mindegy, hogy egyet sem csinálsz, vagy huszat, vagy akár ötvenet.

2022. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel max a túledzés állapotát éred el, és úgy változik az agyad kémiája, hogy varázsütésre elmegy a kedved az egésztől és jódarabig semmit nem fogsz csinálni.
2022. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Heti 6x?

Hat ugy szar

2022. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném, mikor összerogyik a karod, és megvizsgálod arccal a földet.😂😂
2022. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!