Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ért valamit az edzésem ha...

Ért valamit az edzésem ha aznap este alkoholt fogyasztottam?

Figyelt kérdés

20/férfi


Szombaton délután csináltam a lábedzésem, és aznap este egy szülinapi buliban picit többet ittam,mint ahogy terveztem. Ez körülbelül 5 feles vodkát, és 3 feles tequilát takar. Majd a buli után kb 6:30-kor értem haza, és aludtam 6 és fél órát. Szerencsére másnapos nem voltam mert sok vizet ittam a buli alatt.


Ezesetben a fejlődésem szempontjából kuka volt a szombati edzés,vagy valamit ért azért? Jobban jártam volna,ha kihagytam volna az edzést?



2022. máj. 9. 12:45
 1/6 anonim válasza:
100%

20 éves egészséges fiatal férfi vagy. 6 felessel meg 3 tequlivál nem tudod elrontani az életed.

Ha a teherautó megy át rajtad, azt is nagy eséllyel túléled.

Az meg kit érdekel hogy használt e a tegnapi edzés? Ha nem akkor majd használ a mai.

2022. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Naturál hobbistaként ilyen dolgoktól nem kell fosni. Eddzél keményen erősödj nagy súlyos alapgyakorlatokkal, plusz kaját nagyjából rakd rendbe és kimaxolod a hobbi gyúrást.
2022. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga az alkohol nincs hatással az izomnövekedésre. A bulizás azért nem javasolt, mert buli közben/másnaposan az ember jellemzően nem tudja rendben tartani a makrókat (nem eszik rendesen). Ez már viszont hatással van az izmosodásra (de azért nem mondanám, hogy egy az egyben kuka az egész.)
2022. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sütőpor ***** válasza:
Nem ment kukába.
2022. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze
2023. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol sejtkárosodást okoz
2023. júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!