Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel az edzéssel lehet fejlődni?

Ezzel az edzéssel lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 173cm és 51kg. Április végén elkezdtem edzeni. Ezt az takarja, hogy minden nap megcsinálok 100 fekvőtámaszt és 100 húzódzkodást. Utána eszek ilyen konzerves húst, aminek viszonylag magas a szénhidrát és a fehérje tartalma és iszok mellé 4-5dl tejet. Ezt napi rendszerességel csinálom. A kérdésem az lenne, hogy hosszabb távon lehetne-e ezzel fejlődni, vagy mit változtassak rajta?

2022. máj. 12. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ez így nem jó. Egyél rendesen és eddz rendesen. Ez a 100-100-as felosztás egyoldalú fejlődést fog eredményezni, ha eredményez valamit (kiindulási állapottól függ, de 100 húzódzkodás/nap szerintem brutál sok). Rakj össze egy edzéstervet, vagy ha nem akarsz, akkor csak eddz mindenre egyenlő arányban, de ne így csináld. Ahelyett, hogy mindennap ugyanazt ennéd, egyél inkább változatosan, kiegyensúlyozottan, fehérjében és vitaminokban gazdagon. Ennyi idősen mindent meg kell kapnia a fejlődő szervezetednek, amire szüksége van - gondolom amit leírtál ennivalóként, az nem a teljes napi étkezésed, csak egy része, de akkor se konzervhúst egyél tejjel minden egyes nap.
2022. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Nincs konditerem a közelben?

Otthoni edzéssel hosszabb távon nem lesz látványos fejlődés.

Minden izomcsoportot megkéne dolgoztatni..

2022. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Ebben a formában elcseszed az idődet

Lábaid nincsenek amúgy? levágták őket?

2022. máj. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Nehéz eldöntenem, hogy ennek a kaja része a rosszabb, vagy az edzés része.
2022. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!