Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Siófokon jó kondi?

Ratyi270 kérdése:

Siófokon jó kondi?

Figyelt kérdés
Siófokon dolgozok majd a nyáron és szeretnék erőemelő edzéseket illetve testépítő edzéseket csinálni. Konditerem érdekelne hogy tapasztalt emberek milyen helyet ajánlanak főleg erőemelésre. Válaszokat előre is köszönöm!
2022. máj. 26. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Egy kezen meg tudom számolni, hogy hány kifejezetten erőemelő terem van Magyarországon. Sajnos Siófokon pont egyről sem tudok. Magyarországon leginkább kétféle terem van: ahol tolerálják az erőemelőket, és ahol nem. Edzettem már olyan helyen, ahol nem. Az elég kiábrándító volt. Ahol jelenleg edzek, ott ezzel szerencsére nincs probléma. Persze ha túltolod, és direkt szórod a magnéziát mindenhova; ordibálsz, mint egy vaddisznó; dobálod a súlyt, akkor sehol nem fognak tolerálni.

Siófokon én a Kozma Gymet használom. Nem nagy terem, de itt nem lesz gond az erőemeléssel, ha normális vagy.

[link]

2022. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fitness5 Siófokon 👌
2022. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Muscle beach szerintem elég jó
2022. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!