Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az,hogy akik nagy...

Miért van az,hogy akik nagy súlyfeleslegtől szabadulnak meg,a mellizmuk a régi marad?

Figyelt kérdés
Kb 10 ből 9 embernél látom,hogy ha pl 30-40kg-ot lead és kigyúrja magát,akkor az összes testrésze szép lesz,kivéve a mellizom marad olyan fura,mint amikor még kövér volt az illető.Olyan mint ha onnan nem nagyon menne le a zsír,akármennyire leszálkásít az illető.A kar,váll,láb,hát az szép formás,az alapján meg se mondaná az ember hogy kövér volt.Én most kezdtem újra az edzést 1,5 év kihagyás után,és félek hogy nekem is olyan fog maradni a mellizmom,mert rajtam is van 20kg felesleg.De bízom benne hogy visszahúzódik a bőr normálisan,és lemegy onnan is a zsír,mert még fiatal vagyok.Van itt olyan aki leadott 20-30kg-ot,és a mellizma is szép lett,nem maradt meg a nőies formája?

2022. jún. 6. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem mindegy hogy csak szimplán leadod a súlyt, vagy szedsz is fel izom tömeget. Ha szedsz fel akkor kitelik az izom és feszesebbé teszi a külső részét a mellnek, ha nem edzel csak erős diéta és kardió, akkor lógni fog értelem szerűen. Ezért kell súlyzós edzés, és megfelelő szénhidrát csökkentés.
2022. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arról beszéltem,amikor szed fel valaki izomtömeget is,és annak ellenére olyan marad a mellizma...
2022. jún. 6. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Hormonzavar lép fel a hízásnál és elnőiesedik a csöcs.
2022. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esztétikailag edzzel, fekvenyomás, ferdepad, negatív pad, szélesen én kötve hiszem hogy nőies csecse lenne valakinek. Ha normális gyakorlatokkal szabályosan edz valaki nem szabad ilyennek lennie. Ha megnyulik a bőr egyszer az magától nem húzódik vissza.
2022. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!