Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fújjátok be magatokat...

Miért fújjátok be magatokat edzés elött?

Figyelt kérdés

Parfümmel. Nõi oldalról pláne tudnám mesélni, hogy tényleg így van. Rengeteg csaj baromi erös parümmel (nem fújós deo, rendes üvegcsés parfüm) fújja tele magát es az öltözot, edzés elõtt (nemcsak a helyben sminkelõ, cici meg segg mutogató típus). Igen, rohadtul zavar. Nemcsak engem, mást is. Ma is egy srác miatt fulladozott a fél konditerem. Egy ötvenes gyúrós faszi halkan javasolta neki, hogy inkább a kenõs axe deot használja. Az erõs parfümszag rosszabb, mint az izzadtságszag. Vagy nem hallottatok az izzadásgátlórol?

bocsi, hogy ilyen hangnem, istenbizony nem akarok megbántani senkit, komolyan meg akarom ezt érteni, miért kell leönteni az öltözõt meg termet parfümmel.. meg hát de hát már na :D



2022. jún. 7. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Azért hogy edzés közben ne legyünk büdösek.....
2022. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindenki edzeni jár a konditerembe, ezt vedd tudomásul. A legtöbben szociális életet élni, dumálni, röhögcsélni, csajozni, pasizni, feszíteni, meg flexelni a menő edzőcipővel, és az új okosórával. A kedvenceim azok a csávók, akik ezüst nyakláncban, és zsebből kilógatott slusszkulccsal jönnek le gépeket csattogtatni, de szigorúan bioteches trikóban, hogy mindenki lássa a 38-as karjukat.
2022. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A parfüm nem arra van, hogy elnyomja az izzadtságszagot. A parfümöt fürdés után, tiszta testre kell fújni olyan mértékben, hogy ha az intim szférádba lép valaki max akkor érezze.

Persze van pár gyökér aki nem így használja.


Aki áporodott izzadtságszagot áraszt az edzőteremben azzal alapvető higéniai problémák vannak. Ha valaki eleve izzadtan, büdösen érkezik, az tusoljon le előtte is. Még egy másfél órás intenzív edzés alatt se lesz senki elviselhetetlen büdös, ha tisztán kezdett bele.


A legtöbb esetben az igen ritkán mosott edző ruci is közrejátszik.


Ha valaki nem akar nagyon megizzadni edzés közben akkor hónaljgurigázza be magát. De ez is inkább az edzés utáni tusolás után kellene következzen. Ráadásul az izzadás természetes válaszreakció a szervezet túlhajtására, nem tesz jót a nyirokrendszernek ha mesterségesen elnyomják.

2022. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Van aki megmozdul azt mar budos.. bar neha inkabb az mint a sok hanyinger tomeny parfum
2022. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Mert miután edzés előtt kicsapom a dákeszt és nem mosom meg, ne legyen nagyon büdös edzés közben. 😀
2022. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én diort használok, edzés előtt befújom magam, hátha ráakad valami szép csaj ;)
2022. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én fingsprével fújom be magam edzés előtt, hadd szagolják.🤣🤣
2022. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én csajozni járok a terembe, azért fújom be magam One Millionnal és Chanellel, úgy megyek oda a cicanacis lányokhoz flörtölni. Általában olyan reakciókat kapok hogy "ne zavarj guggolás közben" vagy "vedd le a kezed a rúdról vagy tökön rúglak", néha "több esélyed lenne itt a csajoknál ha rendesen edzenél" de szerintem csak azért mert nem használok elég parfümöt.
2022. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neszarozz, borits magadra egy uveggel. Biztos le se fogjak venni rolad a szemuk a csajok.
2022. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én büdös vagyok mint a kotera.~gy nem állnak rám, több helyem van es szabadon tudok edzeni.
2022. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!