Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok használni kineziológ...

Szoktatok használni kineziológia tapaszt edzéshez és ha igen akkor nektek használt?

Figyelt kérdés
Egyes gyakorlatoknál fáj egy kicsit a vállam ezért gondolkozom, hogy tetetek fel, csak nem tudom, hogy ha azzal vállazok, akkor az gond e, vagy jó hatással lesz az edzésemre.

2022. jún. 12. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Gyerekeknek való marhaság.
2022. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Van létjogosultsága a kinezio tapasznak abszolút, de attól függ, hogy miért fáj a vállad. Ha nyújtani kéne, mobilizálni kéne, gyógytornázni kéne, akkor a kinezio tapasz helyetted ezeket nem fogja elvégezni, nem fogja megoldani a problémát. Vagy ha szar technikával hajtod végre a gyakorlatokat, akkor amíg nem jó a technikád, addig kineziológiai tapasszal is fájni fog a vállad. És még tudnám sorolni.
2022. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó a kinezio tapasz. Nekem jo tapasztalataim vannak. Mozogni is tudsz, sot, megkonnyiti, mivel leveszi a terhelest az adott részről.

DE jol kell felragasztani! Es ahogy a 2-es irta nem mindegy miert faj.


Nekem az az egy negativum, hogy 1-2 napnal tovabb nem birja a borom. Kipattog es elkezd viszketni. Valoszinu a ragasztot nem toleralom.

2022. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elobb orvossal kene megnezetni hogy mi lehet a baj. Es ha olyan amit a tapasz megold akkor hajrá
2022. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is kipattogott a bőröm, nem bírta sajnos sokáig, de használt míg fent volt. 4 hete kezdtem az edzést és toló/húzóra váltottam másfél hete a kezdeti ráhangolódás után, de "kicsit eszetlenül" minden nap mentem és így 48 óránként edzettem, amit nem bírt el az elején így a vállam, most elkezdtem jobban variálgatni a gyakorlatokat, illetve jobban odafigyelek a bemelegítésre és tartottam egy pihenő napot és így javul a helyzet :)
2022. jún. 15. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Az ember mindig a saját baromságaiból tanul. Én is, meg szerintem az összes többi kommentelő is. Nem csak az edzés létezik. Nem lehet minden nap nyomni halálig, gyilkolásig, nem lehet minden nap háború, spárta, no pain no gain, ugyanis ha nincs regeneráció, akkor az történik, ami veled is történt. Sőt, te még egész lightosan megúsztad, és észbe kaptál.
2022. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!