Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőruháitokat milyen gyakran...

Edzőruháitokat milyen gyakran mossátok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Hetente szoktam mosni.Pólóból 1 max 2 naponta veszek másikat,nadrágot egy hétig szoktam használni.
2022. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Minden edzésre másikat veszek fel, de egyben mosom ki őket.

Ruhafertőtlenítőt is teszek a mosáshoz.

2022. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pólóból minden edzésre másikat veszek fel, nadrágot és törölközőt meg 2-3 edzés után cserélek.
2022. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Az általános iskolai évek végén lett kimosva utoljára. Aztán felkerült a padlásra, ott leledzett évekig a tornaruhám. Egyszer lomtalanításkor előkerült valamiképp, kitettük az utcára. Pár hét múlva a vézna Janikán láttam viszont. Mikor ránéztem, eszembejutottak az iskolás éveim, valamint megfogalmazódott egy kérdés: Mi a rákos f*szomnak volt nekem tornaruhám, holott állandóan felmentett voltam. 😃
2022. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Évente. Hadd szagolják!🤣🤣
2022. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Trikot 1-2-szer szoktam felvenni. Nyaron max egyszer. De az ilyen dry-fit cuccokat siman ketszer. Nadragot hetente.
2022. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
nem sportolok
2022. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!