Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől nem nő a mellizom?

Mitől nem nő a mellizom?

Figyelt kérdés
Alapjában véve a mellizmom a leggyengébb, a többi testrésszel meg vagyok elégedve, mindenen látszik a fejlődés. 193cm vagyok, 107kg, izmos testalkat, jelenleg még tömeget szeretnék felszedni, ehhez mérten étkezem. Napi 4-5 étkezés, makrókra nagyjából figyelek, bár nem mindig jön össze. Heti 2x edzek mellre, mégis 0 fejlődés. Semmi. A mellnap fekve nyomásból, 45fokos fekve nyomásból, tárogatásból áll általában, néha variálom. Esetleg bármi ötlet, hogy miért nem fejlődik?

2022. júl. 14. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Túl alacsony súly, túl kevés volumen vagy éppen túl sokat, szabálytalan végrehajtás.


Így hirtelen ezek ugrottak be.

2022. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Progresszív túlterhelés?


Tökmindegy hogy te hány gyakorlatot csinálsz, mekkora volumennel meg stbb.., ha nincs meg a progresszív túlterhelés és ugyanazzal a súllyal nyomsz fekve mint fél-egy éve akkor nem is fog fejlődni

2022. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csinálj madcow-ot.
2022. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miota edzel? Van egy szint ahol elakadsz natur vagy nagyon belassul. 100knal elakadtam enis kb egy evre, h menjen szeriaba
2022. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem edzek túl rég óta, 100kg a maxom, szériába 80kg, abból 3-4-5 rep 4-5x.
2022. júl. 15. 10:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Illetve nem elakadtam, régebben edzettem huzamosabb ideig, hónapokkal ezelőtt újrakezdtem, de a mellizmom sose nőtt. Se régen, se most.
2022. júl. 15. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a 3-4-5 elég karcsú. Vidd fel fixen minimum 5-re sorozatonként. Például akkor már mehet 5x5-ben. Az izom növelés szempontjából az 5-8 rep az ideális tartomány. Én jelenleg úgy csinálom, hogy az elején van egy 3x3, majd 3x6-7 fekvenyomasban, utána még bohóckodás ingás gépen a "felső mellre", csak hogy ne unjam meg nagyon az edzést.
2022. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tolockodas, egykezes nyomas dobta meg ezek mellett. Ill a 3-5 sorozat inkabb eroemelos mint testepitos
2022. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gondolom nem is érzed hogy bedurranna a melled.mellizomra az egyik legnehezebb ráérezni szerintem,mert nagyon könnyű vállból nyomni.hiába mondják,hogy szorítsd le a vállad,meg ne vállból nyomj,hiába csinálom azt,mégis a vállam szokott beégni nyomáskor.
2022. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!