Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez kb hány% testzsír?

Ez kb hány% testzsír?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy ez a fizikum még szinte semmi, viszont csupán 3 hónapja járok edzeni.

A testzsír%-ra kíváncsi vagyok, áprilisi mérés során 9,8%at mutatott, ami nem tudom mennyire lehet reális.

Nem mellesleg tömegelni szeretnék, így esetleg a testzsír% növekedését is tudnám követni.


[link]

[link]

[link]

[link]



2022. júl. 22. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

A melled érdekes, kelleni fog a mellő, de egyébként meg 3 hónap alatt már most jobb formád van, mint a sok tudományoskodó okostojásnak 3 év után. Ezt csak azért mondom, hogy ne cseszd el, jó alapod van, erre jól lehet alapozni, ha megvan a kellő információ, a kellő tudás, na meg persze az edzésterv és az étrend.

Egyébként ezeknek a sulis testzsír méréseknek semmi értelme nincs. Ennél hamisabb adatokat a világon nem tudnál máshonnan kapni. 9 százalékos testzsírral egyesek már színpadra állnak. 9 százalékos testzsír naturálon már garantálja, hogy nulla izomszövet legyen rajtad, rajtad pedig láthatóan van. Nem vagy egy Dorian Yates, ez nyilvánvaló, de még egyszer mondom, hogy tök jó alapod van. Szerintem van az a testzsír 12-13 százalék is, de erre a kérdésre konkrétan lehetetlen válaszolni három darab kép alapján, ami ráadásul olyan kicsi, mint egy hangya.

2022. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
10% körülinek mondanám.
2022. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert a testzsirszazalekoddal foglalkozol? Eloszor legyen rajtad izomtomeg. Utana johet ez a kerdes.
2022. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha tényleg csak 3 hónapja edzel ez brutál jó eredmény, szerencsés vagy a genetikád miatt, meg jó, hogy oda tudsz figyelni a kajára. Ne a számok érdekeljenek még testzsírban sem, hanem az erőnléted és amit a tükörben látsz.
2022. júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Úgy akarod követni a tzs-d hogy ide majd mindig felteszed mi pedig megmondjuk? :D amúgy igen 10 vagy picivel több. És ahogy írták alapnak jó, ha rendesen edzel majd megkapod, hogy biztos kokszolsz olyan emberektől akik világéletükben be voltak zsírosodva és lejárnak heti 3 max 4 alkalommal edzegetni gépeken.
2022. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi azt nem tudhatjuk.

Menj el egy testanalízisre, és ott helyre közel pontos adatot kaphatsz. Ahol modernebb készülék van az már pontosabb,és nem csak a testzsírról ad választ.

2022. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sütőpor ***** válasza:

Amit a 6-os ír, igaz.


Bár szerintem felesleges tudni a pontos testzsírszázalékot. Számít ez? Fókuszálj szerintem az edzőtermi fejlődésre, figyelj oda az étrendre, egyél eleget, nézd magad a tükörben, esetleg csinálj ilyen fotókat időről időre, és nagyjából ennyi.


Egyébként úgy 11 körül lehet +/- 1 vagy 2

2022. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Mutogatod itt a pucér középiskolás fiúcska felsőtested, közben meg elfúj a szél, olyan vékony vagy báttya.😂😂

Semmi izomtömeg nincs rajtad, először is izmot kéne felpakolnod, mert így a vicckategóriába való a kérdés.

2022. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül írtam ki, hogy tisztában vagyok vele, hogy közel sem ütöm meg még az átlagos szintet sem. Én kérek bocsánatot, hogy egyesek 3 hónap edzés után naturálon már tökéletes fizikumot hoztak.

170cm-hez vagyok jelenleg 65kg, a cél 75kg körül van. Talán ott már nem fog elfújni a szél :)

Szimplán kíváncsi voltam, hogy mennyi köze lehetett a valóságnak a mérésnek, szó sincs itt mutogatásról.

Mindenesetre az értelmes hozzászólásokat köszönöm

2022. júl. 23. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!