Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Idén szerintetek megemelik a...

Idén szerintetek megemelik a konditermek a bérletárakat?

Figyelt kérdés
Gondolom egy konditerem nem számít átlagfogyasztónak (az átlag ember se számít bele abba a keretbe).

2022. júl. 27. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig emelik :/ okot mindig lehet rá találni.
2022. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a kondibérletek árában is drasztikus emelkedés várható, pláne a nagyobb városokban, a híresebb edzőtermek körében. Meg még amúgy várjuk ki a végét, mert napok óta megint tele van harsogva a média, hogy ősszel jön vissz a koronavírus, jönnek megint a lezárások. Ha ez igaz, akkor megint egészen biztosan a konditermekkel és az éttermekkel fognak kezdeni. Én pont a lezárások miatt, és a folyamatosan emelkedő árak miatt döntöttem úgy, hogy elegem van ebből a szarakodásból, kifizettem 300 ezer forintot, és otthon összeállítottam magamnak egy saját "termet". Rúd, súltyárcsa, pad, állvány, húzódzkódó, minden. Irgalmatlan pénz volt, egy komplett havi fizetésem, de sose kell többet bérletet vennem, sose kell többet szopnom a lezárások miatt. Tudom, hogy nem mindenki teheti meg, de mindenkinek ezt tanácsolom a jelenlegi helyzetben.
2022. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha lenne itthon hely, én is beinvesztálnám a lóvét ebbe. Amúgy két állítható súlyú súlyzóval is ellehet bohóckodni, de nyilván nem ugyan az :D
2022. júl. 27. 14:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kell a progresszió, kellenek a súlyok, nincs mese. Két decathlonos kézisúlyzóval hosszútávú progressziót nem lehet fenntartani. Egy-két hónapig tényleg el lehet azokkal bohóckodni, de aztán mi lesz a fekvenyomással, guggolással, felhúzással, és a többivel? Ráadásul én erőemelőként nem igazán vagyok kisegítve kézisúlyzókkal. Ha otthoni körülmények között akarsz edzeni, és azt akarod, hogy annak értelmes és eredménye is legyen, akkor sajnos az egy 200-300 ezer forintos projekt, plusz ugye a hely.
2022. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
20%-os áremelés lesz szerintem
2022. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Remélem megtriplázzák, és el lehet majd férni a sok divatgyúrós gyökértől. Nevetséges hogy kora reggel vagy pedig hajnalban kell járni edzeni mert máshogy még levegőt sem kapsz.
2022. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
jaja. én is olyan helyre járok ahol havonta váltja egymást a terem 70 százaléka. az ilyen nyomorultaktól nem lehet beférni a guggoló keretbe mert ők ott izolálgatják a hangya méretű bicepszüket.
2022. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
mely termek ezek?
2022. júl. 27. 15:02
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
az összes pesti terem. te hol laksz?
2022. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
gödöllői cutler, ötös voltam
2022. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!